POŠTOVNÉ
od 59 Kč

nebo ZDARMA
od 2700 Kč

Odesíláme do 24 hodin

- 30% Doprava zdarma

Beckmann

*Batoh 22l má drobnou vizuální vadu, bez jakéhokoli vlivu na funkčnost. Jedná se o menší nařasení gumy na jedné straně víka batohu - viz fotografie v galerii - skoro nerozeznatelný detail. Na tento batoh platí klasická záruka, mimo tuto výše uvedenou vadu.

Tento opravdu nabouchaný Fullset s kvalitním školním batohem, jednopodlažním vybaveným pouzdrem, sportovním batohem vhodným do kroužků, vysoce kvalitním svačinovým boxem a super lahví je ta nejlepší volba. Nic lepšího neexistuje. Detaily najdete u jednotlivých produktů. Mrkněte ....
Více >>

Pohlaví

pro holky

Kolekce

2018

Věk

1. - 3. třída


Skladem Za 2 pracovní dny u vás

3 788 Kč s DPH, Původní cena 5 450 Kč , Běžná cena 5 450 Kč , Ušetříte 1 662 Kč s DPH (30%)

ks

Balíme ekologicky. Plasty v našem balíku nenajdete :)

Školní batoh - Beckmann Alva svým norským designem vyniká mezi všemi batohy. Na zádech prňáčka sedí jako ulitý a díky propracovanému, ergonomicky tvarovanému zádovému systému s hliníkovou lištou a originálního utahovacího systému obsahu batohu, změnšuje zátěž na záda dítěte. Svojí váhou patří mezi nejlehčí batohy na trhu.

Předškolní batoh - Tento pěkný, lehký dětský batoh je vhodný pro předškoláky i školáky. Je možné jej také připnout na školní batoh /1. - 3. třída/, který perfektně poslouží také do kroužků, na výlety apod. Můžeš běhat a nezapomeneš. 

Penál - Vybavené jednopodlažní, dvoukřídlové, rozevírací pouzdro vysoké kvality. Všechny výrobky jsou zcela BPA-free. Rosti Mepal nepoužívá polykarbonát i žádné jiné škodlivé látky. 

Špičková láhev - ladí s batohem, penálem i boxem. Fajn do kroužku, na výlet apod. Originální "vystřelovací" pítko je možné ovládat jednou rukou. Jednoduché i pro nejmenší. Všechny výrobky jsou zcela BPA-free. Rosti Mepal nepoužívá polykarbonát i žádné jiné škodlivé látky. Zavedl a rozšířil testovaní všech produktů, než se dostanou na trh. Všechny výrobky jsou certifikovány nezávislými zkušebními laboratořemi a v souladu s direktivami EU.

Svačinový box - Špičkový svačinový box Rosti Mepal, který sladíte s láhví, pouzdrem i batohem. Super i na výlety apod. Všechny výrobky jsou zcela BPA-free. Rosti Mepal nepoužívá polykarbonát i žádné jiné škodlivé látky. Zavedl a rozšířil testovaní všech produktů, než se dostanou na trh. Všechny výrobky jsou certifikovány nezávislými zkušebními laboratořemi a v souladu s direktivami EU.

Pohlaví
pro holky
Kolekce
2018
Věk
1. - 3. třída

Kontaktujte nás!

Batohy Beckmann si oblíbily i české celebrity

Simona Krainová

Topmodelka Simona Krainová s Karlem Vágnerem si také vybrali fullset Beckmann

Tomáš Verner

Českého Mistra Evropy v krasobruslení batohy Beckmann také zaujaly

Lejla Abassová

Lejle se náš školní batoh Beckmann i celý set velmi líbil. Tak dlouhý mail jsme ještě nedostali. Děkujeme

Hodnocení našich batohů na Facebooku

4,9 

Hana M.

“Máme školní batoh rok a super, pořád krásný vzhled. Po praktické stránce skvělý. Doporučuji všem. Nyní jsem objednala i pro mladšího synka.“

Alena N.

“Úžasný batoh do školy, synovi se moc líbí. Všem doporučuji, kvalitní zpracování a je opravdu lehký.“

Přečtěte si všechna hodnocení zákazníků na Facebooku

Přejít na náš Facebook