Doprava zdarma

Doprava 99,- nebo ZDARMA od 3500,-

Blesková expedice zásilky

Blesková expedice zásilky

Školní batohy BECKMANN Maxi jsou větší verzí batohů Classic. Skvěle se hodí pro vzrůstově větší školáky, kteří s sebou potřebují nosit více věcí.

Jako všechny Beckmannovy batohy pro prvňáčky má do detailu propracovanou ergonomii, díky které snižuje zátěž na dětská záda a poskytuje dětem maximální pohodlí i při pohybu. Je vyrobený z kvalitních materiálů s dlouhou životností, má spoustu bezpečnostních reflexních prvků i integrovanou reflexní pláštěnku. Zkrátka plnou kvalitní výbavu a ergonomickou konstrukci, tentokrát s větším vnitřním prostorem. 

28 l

Školní batoh Maxi Furry 28l BECKMANN 2023

Školní batoh Maxi je pro vás tím pravým, pokud hledáte zdravý ergonomický batoh, který pojme větší množství věcí. S obje ...
Skladem
3 450 Kč
detail
28 l
28 l

Ověřeno spokojenými zákazníky

Všechny batohy BECKMANN ctí

1

Ergonomie zad

Díky dokonalému ergonomickému zádovému systému s hliníkovou výztuhou batohy skvěle sedí a pohodlně se nosí.

2

Rozložení zátěže

Design a funkce batohu zajistí udržet obsah co nejblíže k zádům, proto jsou batohy stabilní a odlehčují zádům.

3

Svoboda pohybu

Díky mnoha možnostem nastavení, malé hmotnosti a designu batohy dávají dětem více svobody a pohodlí při nošení.

Beckmann

DĚTI HO MILUJÍ, RODIČE MU DŮVĚŘUJÍ

Olav Beckmann začal vyrábět batohy ve svém obývacím pokoji před 75 lety. Kvalita a komfort při nošení ale zůstaly prioritou po celou dobu. Dnes se batohy BECKMANN prodávají ve 25 zemích po celém světě.

Zjistit více o BECKMANN

Batohy BECKMANN si oblíbily i známé osobnosti

Lejla Abassová

Ester Janečková

Aktovky a batohy Beckamm jsem bohužel objevila až v době, kdy moje dcera Sára chodila do první třídy. Tehdy jsem měla jasno - jakmile doslouží aktovka, příští volbou bude jedině beckman Dcera se dočkala až teď, v páté třídě. No a jak jsme tak spolu vybíraly batoh pro ni, zamilovala jsem se do Beckmannu i já. Takže jsem neodolala a krásný cihlový jsem vybrala i pro sebe.

Iveta Lutovská Vitová

Iveta Lutovská Vitová

Hodnocení nám napsala také Česká Miss 2009, moderátorka Televizních novin TV Nova a především hrdá máma Iveta a její krásná dcerka Anetka

Lejla Abassová

Lejla Abassová

Lejle se náš školní batoh BECKMANN i celý set velmi líbil. Tak dlouhý mail jsme ještě nedostali. Děkujeme

Lucie Hadašová

Lucie Hadašová

S aktovkou jsme velmi spokojení. Má kvalitní zpracování, je lehká, má mnoho doplňků. Vzduchový polštář v zádech aktovky zajistí pohodlí pro dětská záda. Dcera miluje jednorožce a barvy duhy, takže výběr byl jasný. Je prostě skvělá!