Mrzí nás, že naše produkty nesplnily vaše očekávání a rozhodli jste se je vrátit. Pokud byste chtěli poradit s výběrem jiné velikosti či typu batohu, neváhejte nás kontaktovat.

Vrácení zboží samozřejmě vyřešíme co nejrychleji. S tím nám pomáhá skvělá služba Retino, díky které nemusíte vyplňovat zdlouhavé a nepříjemné reklamační formuláře a protokoly.

JAK VRÁTIT ZBOŽÍ

Prvním krokem je vybrat z nabídky níže, zda zboží vracíte, nebo reklamujete. Poté zadáte číslo vaší objednávky a e-mailovou adresu a následně budete přesměrování na formulář služby Retino.

Díky Retino budete mít proces reklamace nebo vrácení pod kontrolou od začátku do konce. A vše proběhne snadno a rychle.:-)

Níže prosím zvolte vhodné pole a vyplňte e-mail, který jste uvedli v objednávce. 

Co následuje dál?

  • Budete přesměrováni do aplikace Retino, kde se vám zobrazí výběr všech objednávek, které jste u nás provedli.
  • Vyberete danou objednávku.
  • Aplikace Retino vám sama předvyplní většinu údajů a nabídne produkty, z nichž vyberete ten, který si přejete vrátit. Nezapomeňte prosím vyplnit číslo účtu, na který vám budeme zasílat zpět peníze.
  • Poté již stačí zaslat zboží zpět na naši provozovnu. Jak na to? Zboží pečlivě zabalte a do balíčku přidejte průvodní dopis s uvedením vašeho jména, čísla objednávky a důvodu vrácení. Na krabici nalepte zpětný štítek, který vám vygeneruje aplikace Retino. Při vrácení zboží je nutné vrátit i obdržené dárky za nákup.
  • Takto připravený balíček přineste na jakoukoliv pobočku Zásilkovny. 
  • Balík prosím označte číslem případu, který je uveden v systému Retino. 
  • Po přijetí zboží k nám Vás budeme informovat a částka bude zaslaná nejpozději do 14 dní.

O přijetí zboží vás budeme informovat a peníze vám zašleme zpět nejpozději do 14 dní.

Díky službě Retino jsme schopni vyřešit vaše vrácení skutečně rychle a bezproblémově. Věříme, že ji oceníte.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na e-mailu info@zdravybatoh.cz nebo v pracovních dnech v době 8:30–14:30 na telefonním čísle 603 593 006.