Mrzí nás, že nastala situace kdy potřebujete zboží vrátit a nesplnilo Vaše požadavky. Pokud byste chtěli poradit s výběrem jiné velikosti či typu batohu, neváhejte nás kontaktovat.

Samozřejmě se budeme snažit vyřešit případ co nejrychleji k oboustranné spokojenosti. K tomu nám pomáhá vynikající služba Retino, která zabrání např. tomu, abyste museli vyplňovat zdlouhavé a nepříjemné reklamační formuláře a protokoly. Zboží je možné vrátit do 30 dní od nákupu. 

Nyní nabízíme při vrácení zboží dopravu ZDARMA přes jakoukoliv pobočku Zásilkovny.

JAK VRÁTIT ZBOŽÍ

Tady je souhrn toho, co je potřeba udělat v praxi :)

Prvním krokem je vyplnit email do políčka níže a poté vyplnit formulář. Díky službě Retino budete mít proces vrácení pod kontrolou od začátku do konce. A jistě vás příjemně překvapí, jak můžete vrátit zboží snadno a rychle. :)

Zvolte prosím vhodné pole a vyplňte email, který jste uvedli v objednávce. Pošleme Vám bližší informace na tento email.

Co následuje dál?

  • Budete přesměrováni do aplikace Retino, kde se Vám zobrazí výběr ze všech objednávek, které jste u nás provedli.
  • Vyberete danou objednávku.
  • Aplikace Retino Vám sama předvyplní většinu údajů a nabídne produkty, ze kterých si vyberete ten, který si přejete vrátit.
  • Nezapomeňte prosím vyplnit číslo účtu, na který Vám budeme zasílat zpět peníze.
  • Poté již stačí zaslat zboží zpět na naší provozovnu.
  • Při vrácení zboží je nutné vrátit i obdržené dárky za nákup.
  • Nabízíme dopravu zdarma přes jakoukoliv pobočku Zásilkovny. Do Vámi zvolené pobočky prosím doneste pečlivě zabalené zboží s průvodním dopisem (proč zboží vracíte a Vaše jméno) a na krabici nalepte zpětný štítek, který se Vám vygeneruje v aplikaci Retino. Poté tento balíček předejte obsluze.
  • Při výběru jiné dopravní společnosti si hradí zpětnou dopravu zákazník sám. Balík prosím označte číslem případu v systému Retino. 
  • Po přijetí zboží k nám Vás budeme informovat a částka bude zaslaná nejpozději do 14 dní.

Díky službě Retino jsme schopni vyřešit Vaše vrácení skutečně rychle a bezproblémově. Věříme, že i pro Vás její využití bude příjemným bonusem, který náš obchod nadstandardně nabízí.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktuje na e-mailu info@zdravybatoh.cz nebo v naší pracovní době na telefonním čísle 603 593 006.