08. 12. 2017

Vánoční INFO

Některé batohy jsou již vyprodány a již nebudou. Prosíme o objednávky nejpozději do 18.12. Při pozdějších objednávkách nemůžeme garantovat dodávku do Štědrého dne. Děkujeme za pochopení ....

Kvalitu batohů Beckmann oceňuje i Simona Krainová
06. 09. 2017

Kvalitu batohů Beckmann oceňuje i Simona Krainová

Jsme moc rádi, že si náš Fullset Green REX vybrala pro svého syna Maxe Simona Krainová s manželem Karlem Vágnerem.

Pořiďte svému dítěti také některý z cool setů. Vyberte si zde.

Nová kolekce 2017 - Světová novinka
24. 01. 2017

Nová kolekce 2017 - Světová novinka

Novou kolekci batohů a příslušenství 2017 máme na skladě. Kromě odolnějšího materiálu a designu, přišla firma Beckmann se světovou novinkou - kapsou, kterou je možno obrátit naruby a mít batoh bez obrázku. Tím můžete podle nálady batoh měnit - máte prostě dva jné batohy. Tato vychytávka je prozatím jen u batohů Berry a Football. Obrázky a design batohu navrhují přední norští ilustrátoři a grafici jen pro batohy Beckmann.

Test batohu Beckmann
21. 07. 2015

Test batohu Beckmann

Přestože batohy Beckmann jsou v Norsku Vítězi testu Dagbladet test of schoolbags, nechali jsme batoh Beckmann otestovat také v České republice na Lékařské fakultě - Ústav rehabilitace v Ostravě. Můžete se podívat. Test nám potvrdil kvalitu a výbornou ergonomii batohů Beckmann.

Batohy Beckmann na výstavě
21. 05. 2015

Batohy Beckmann na výstavě

Děkujeme všem za návštěvu našeho stánku na výstavě FOR KIDS Praha.

Batohy sklízejí chválu
11. 05. 2015

Batohy sklízejí chválu

Batohy Beckmann se líbí také celebritám - Maxim Turbulenc, Tomášovi Vernerovi i dalším.

18. 02. 2014

Nová značka Beckmann v našem e-shopu.

Že jste o nich ještě neslyšeli? Jestliže patříte mezi rodiče, kteří se nespokojí s průměrem a chtějí pro své ratolesti to nejlepší, je ten správný čas vám batohy značky Beckmann představit. Starostlivé mámy a táty batohy upoutají kvalitním provedením a především prvky, které myslí na bezpečnost a zdraví jejich školáků, zatímco děti ocení hravý a originální design.