Zdravý batoh

Všechno to začalo v sekáči

Mít e-shop s batohy jsme nikdy neplánovali. Když ale v roce 2014 nastal čas vybrat první školní batoh pro naši dcerku, nabídka v Česku nás zklamala. Chtěli jsme pro ni batoh, který bude nejen hezký, ale i kvalitní a přizpůsobený pro tělo prvňáčka nosícího všechny ty knížky, přezůvky a svačinu. Zdálo se, že chceme moc.

Když byla dcera na prázdninách u babičky v Beskydech, babička Oli v sekáči objevila starší batoh BECKMANN. Barunka z něj byla nadšená a my taky. I když se jednalo o pět let starý model, jeho propracovanost a kvalita byly úplně jinde než u ostatních batohů v českých obchodech.

Zdravý batoh

Kdo se bojí, nesmí do lesa

Začali jsme se proto o značku BECKMANN zajímat a zjistili, že má širokou nabídku (nejen) skvěle propracovaných školních batohů, které ve světě slaví úspěch, v Česku ale nejsou dostupné. S manželem jsme se rozhodli, že to změníme a uvedeme BECKMANN na český trh. V té době jsme byli majiteli rodinného zábavního centra Jojo Park v Ostravě a i díky tomu firma Beckmann se spoluprací souhlasila. Právě tam jsme mohli školní batohy začít nabízet.

Z počátku jsme měli obavy, jestli se nová dražší značka v Česku uchytí, ale ukázalo se, že poctivou kvalitu a originalitu lidi opravdu ocení. Brzy jsme s pomocí syna webdesignera vytvořili tento eshop a pustili se do toho naplno jako rodinná firma.

A tak jsme tady, abychom i vám, českým a slovenským rodičům a dětem, mohli nabídnout kvalitní a hlavně zdravé batohy Beckmann, které si zamilujete.

vyberte si

Danka

jednatelka, CEO

Jirka

marketing manager, PR

Dáša

objednávky, infolinka

Kristýna

reklamace, infolinka

Gabča

expedice

Simona

expedice

Marek

skladník