Zdravý batoh

Jak vznikl Zdravý Batoh

Od "sekáče" k výhradnímu zastoupení

Náš Eshop a rodinná firma vznikla v roce 2014 úplou náhodou a to díky naší dceři, která nastupovala do 1. třídy. Hledali jsme pro ni školní batoh, jenž bude splňovat kvalitu, zdravotní nezávadnost, a samozřejmě aby byl pro naši dceru ten nej tzn. pěkný... :-) Bohužel nás nabídka v Česku nezaujala.

V této době, kdy byla naše dcera u babičky v Beskydech, objevila babička Oli náhodou v norském "sekáči" starší batoh Beckmann, který chtěla dát dceři na výlety, hory apod. Když jsme si přijeli pro dceru, tak nám ho dcera ukázala, jak ho má na zádech. Školní batoh z roku 2009 se nám natolik líbil, že jsme se začali o batohy Beckmann zajímat.

Zjistili jsme, že je nikdo u nás nenabízí, mrkli jsme na web. Nabídka batohů se nám velmi líbila, zavolali jsme tedy do "Norska", jestli by nechtěli rozšířit svůj prodej ...... :) V té době jsme byli majitelé Rodinného zábavního centra Jojopark v Ostravě, tak i právě proto, firma "Beckmann" se spoluprací souhlasila. Bylo to místo, kde jsme mohli začít školní batohy nabízet. :)

Nebylo to ale vůbec jednoduché nabízet novou, dražší značku, ale časem se ukázalo, že originalita, kvalita a design batohů BECKMANN vyhrála. S firmou BECKMANN jsme začali spolupracovat v roce 2014.

Také díky zkušenosti syna /grafika/, který nám webové stránky navrhl a je součástí naší firmy, jsme mohli distribuci batohů zrealizovat.

Nyní jsme výhradními dovozci, distributory a dobrými prodejci značky BECKMANN. Batohy BECKMANN, které mají nejen originální design, ale jsou rovněž "zdravě" řešené a propacované, dnes nosí školáci v Česku i na Slovensku a můžou se přidat k ostatním dětem z celého světa.

Batoh
Beckmann

Batohy a ostatní doplňky vyvíjí, navrhuje a vyrábí norská rodinná firma Beckmann, která se může pyšnit již sedmdesátiletou tradicí. Batohy jsou vyvíjeny a testovány ve spolupráci s fyzioterapeuty a chiropraktiky. Velká pozornost je věnována bezpečnostním prvkům. A pokud jde o kvalitu a pohodlí, nedělá firma Beckmann žádné kompromisy – vítěz testu Dagbladet test of schoolbags. Beckmann je největším prodejcem batohů pro norské školáky a 3 ze 4 dětí na základní škole nosí právě tyto batohy. Vize firmy je vyrábět nejlepší školní batohy na světě. "Tato vize je pro nás důležitá a vždy na ni při výrobě našich výrobků myslíme." říká sám Martin Beckmann. V současnosti jsou již tyto školní batohy světovým bestsellerem.

Budova Beckmann
Deti

“Budeme rádi, pokud vám naše batohy budou dělat stejně velikou radost jako naší dceři a nám.”

vyberte si