Zdravý batoh

Jak vznikl Zdravý Batoh

Od "sekáče" k výhradnímu zastoupení

Mít e-shop s batohy jsme nikdy neplánovali. Když ale v roce 2014 nastal čas vybrat první školní batoh pro naši dcerku, nabídka v Česku nás zklamala. Chtěli jsme pro ni batoh, který bude nejen hezký, ale i kvalitní a přizpůsobený pro tělo prvňáčka nosícího všechny ty knížky, přezůvky a svačinu. Zdálo se, že chceme moc.

Když byla dcera na prázdninách u babičky v Beskydech, babička Oli v sekáči objevila starší batoh Beckmann. Barunka z něj byla nadšená a my taky. I když se jednalo o pět let starý model, jeho propracovanost a kvalita byly úplně jinde než běžná nabídka v českých obchodech.

Začali jsme se proto o značku Beckmann zajímat a zjistili, že má širokou nabídku (nejen) skvěle propracovaných školních batohů, které ve světě slaví úspěch, v Česku ale nejsou dostupné. S manželem jsme se rozhodli, že to změníme a uvedeme Beckmann na český trh. V té době jsme byli majiteli rodinného zábavního centra Jojo park v Ostravě a i díky tomu firma Beckmann se spoluprací souhlasila. Právě tam jsme mohli školní batohy začít nabízet.

Z počátku jsme měli obavy, jestli se nová dražší značka v Česku uchytí, ale ukázalo se, že poctivou kvalitu a originalitu lidi opravdu ocení. Brzy jsme s pomocí syna grafika dali dohromady webové stránky a pustili se do toho naplno jako rodinná firma. A tak jsme tady, abychom i vám, českým a slovenským rodičům a dětem, mohli nabídnout kvalitní a hlavně zdravé batohy Beckmann, které si zamilujete.

Batoh
Beckmann

Norské batohy Beckmann se pyšní už 70letou tradicí. A to i díky tomu, že Beckmann nedělá kompromisy v kvalitě, pohodlí, ale ani bezpečí. Na vývoji a testování batohů se podílí přední fyzioterapeuti a chiropraktici. A tak si Beckmann vysloužil první místo v testu Dagbladet test of school bags a stal se suverénní jedničkou mezi školními batohy v Norsku. Tři ze čtyř norských dětí na základní škole nosí právě batohy Beckmann.

Vize značky Beckmann jsou velké – vyrábět nejlepší školní batohy na světě. „Tato vize je pro nás důležitá a vždy na ni při výrobě našich výrobků myslíme," říká sám Martin Beckmann. Jejich školní batohy jsou už teď světovým bestsellerem!

Budova Beckmann
Deti

“Budeme rádi, pokud vám naše batohy budou dělat stejně velikou radost jako naší dceři a nám.”

vyberte si