Proč jsou zdravé batohy BECKMANN špičkou ve světě školních batohů? Představíme vám jedinečnou filozofii a inovativní přístup, který stojí za těmito batohy, navrženými s ohledem na zdraví, pohodlí a styl. Ponořte se do světa, kde design splňuje funkčnost, a zjistěte, proč je BECKMANN více než jen obyčejný batoh.

ZDRAVÍ

Zdravá záda na prvním místě

Už 75 let ctí batohy BECKMANN stále stejnou prioritu - zdravé a pohodlné nošení. Proto je také jeho ergonomické řešení to nejpokročilejší na trhu.

Navrženo s předními specialisty na zdraví

Design ergonomického řešení pro přenos zatížení batohu je navržen ve spolupráci s předními lékaři, chiripraktiky a fyzioterapeuty.

Dokanalá ergonomie a distribuce zátěže

Naše batohy prokazatelně snižují namáhání zad, přenesením zátěže z ramen na bedra. Ulehčují nošení a snižují tak námahu na cestě.

Pohodlné nošení

Měkké a široké popruhy i vycpávky zádového systému zajistí pohodlné nošení po celou dobu. Příjemná síťka a systém odvětrávání zamezují pocení.

Ideální těžiště

Ideální těžiště blízko zádům eliminuje převažování batohu a tím i namáhíní zádových svalů a páteře. Únava z nošení tak přijde o poznání později.

Svoboda pohybu

Díky mnoha možnostem nastavení, malé hmotnosti a užšímu designu batohy dávají dětem 100% svobody v akci a pohodlí při běžném nošení.

Doporučovány experty

Naše batohy jsou prověřeny a doporučovány Japonskou Asociací Chiropraktiků, Německým ústavem zdraví a ergonomie IGR a dalšími experty.

Ověřeny dětmi i roboty

Vysoká účinnost ergonomie je potvrzena laboratorními roboty za pomocí nejnovějších technologií i spokojenými dětmi po celém světě.

Neobsahují BPA ani chemikálie

Všechny batohy jsou zdravotně nezávadné, neobsahují ani neuvolňují nebezpečné chemikálie. Batohy pro prvňáčky splňují nejvyšší EU normu REACH pro dětské hračky.

OCENĚNÍ

Vítěz testu IGR 2022 Německý Institut Zdraví a Ergonomie
Vítěz testu IGR 2021 Německý Institut Zdraví a Ergonomie
Vítěz ceny za ergonomii IGR 2021 Německý Institut Zdraví a Ergonomie
Vítěz testu IGR 2019 Německý Institut Zdraví a Ergonomie
Vítěz testu Dagbladet 2021
Vítěz testu Dagbladet 2020
Vítěz testu Dagbladet 2019
Výherce testu Německý Institut Zdraví a Ergonomie

DESIGN

Největší inovace ve světě batohů

Norský výrobce BECKMANN je díky své historii, postupům a použití nových technologií ve světě batohů jedničkou v inovacích.

Propracovaná konstrukce a tvar

Norští designéři specializující se na spojení ergonomie a designu už desítky let, odvádějí skvělou práci. I proto jsou batohy BECKMANN tak oceňované.

Unikátní obracecí kapsa 2v1

Batohy pro prvňáčky se už několik let pyšní originální patentovanou obracecí kapsou, díky které pomocí pár kouzelných pohybů získáte batoh bez obrázku.

Nadčasový norský design

Odkaz na historii, vyváženost barev, krásné vzory a motivy, minimalistické detaily, to vše vytváří emoci při pohledu na všechny naše batohy.

Originální ilustrace navrhované s dětmi

Na batozích pro prvňáčky najdete jedinečné ilustrace norských designérů, na které dohlížely také děti. Jejich propracované tiskové provedení budete milovat až na živo.

Udržitelné batohy z recykl. materiálů

Většina batohů je vyrobena z tkanin z recyklovaných PET lahví metodou rPET. Nejen že nevyrábíme nové plasty, zbavujeme se i plastů, které znečištují naši planetu.

Pláštěnka vždy v kapse

Na severu je příroda drsná a cesty do školy či do práce dlouhé. Proto najdete ve většině batohů BECKMANN ukrytou pláštěnku, kterou batoh ochráníte.

Stylové doplňky pro cool vzhled

K školním batohům nabízíme výběr zajímavých doplňků, kterými svůj batoh vykrásníte do nebes.

Sladěné příslušenství nesmí chybět

Příslušenstvím jako penály, láhve, svačinové boxy doplníte celý školní set o vše potřebné pro školní start.

KVALITA

75 let zkušeností s výrobou batohů

Dlouholeté zkušenosti s návrhem a výrobou batohů se promítají do kvality, špičkového ergonomickcého zpracování a umění vytvořit radost.

Záruka spokojenosti 4 roky

Jako závazek kvality svých produktů, nabízí BECKMANN po jednoduché registraci prodlouženou záruku na 4 roky.

Prémiové zpracování

K tomu není co víc dodat. Dokonalost batohů BECKMANN a jeho zpracování plně oceníte stejně až na vlastní oči.

Vodě a otěru vzdorné materiály

Vysoce kvalitní a odolné materiály zajišťují, že batoh vydrží běžné denní užívání i neočekávané poškolní dobrodružství.

Dvojité švy

Dvakrát prošívané švy dodávají batohu, pevnost a zaručují jeho dlouhou životnost.

TRADICE

Založeno 1946 v Norsku

Roku 1946 začal Olav Beckmann ve svém obýváku s výrobou batohů. Jeho odkaz a poselství vyrábět kvalitní a zdravé batohy žije dodnes.

Stále rodinnou firmou i po 75 letech

Tradice a předávání zkušeností mají norové v krvi. Vedení firmy převzal Olavův syn Martin a tak zůstala tradice i zkušenosti v rodině.

90% norských dětí nosí BECKMANN

V Norsku jsou batohy BECKMANN číslo jedna. Dětí chodí s batohem do školy někdy i několik kilometrů, proto je důlěžité mít batoh, na který je spoleh.

BECKMAN už v 27 zemích světa

Batohy BECKMANN již dávno nejsou ve světě ničím novým. Prodávají se už na 3 kontinetech a sklízejí úspěch po celém světě.

Již 10 let na českém a slovenském trhu

Tento rok slavíme 10. výročí od prvního prodaného batohu v České republice. Jsme rádi, že naše batohy zákazníky ohromují stejně jako nás v roce 2014.

Mnoho spokojených zákazníků v ČR a SK

Zdravý Batoh je radost! Děkujeme všem za zaslané fotky, komentáře a dětské úsměvy.

OSOBNOSTI
A BECKMANN

Mrkněte na známé české osobnosti, které vložily důvěru do batohů BECKMANN a zároveň si je zamilovaly. Osobnosti aktivně neoslovujeme, či neplatíme. O to více nás těší, že si vybraly právě Zdravý Batoh BECKMANN.

Ester Janečková

česká herečka a televizní
i rozhlasová moderátorka

Ester i její dcera Sára se také zamilovy do batohů BECKMANN a pořidily si každá svůj.

Lejla Abassová

česká moderátorka, tanečnice,
modelka, herečka

Lejle je věrná batohům BECKMANN již nějkou dobu. Vybrala si pro svého syna už druhý batoh. Přečtěte si více

Sandra Pospíšilová

česká moderátorka TV Prima
CNN Prima news

Sandra a dcera Emilka byly z batohu do první třídy nadšené. Jejího syna první batoh čeká...

Lucie Hadašová

Česká Miss 2007

Pro Lucii s dcerkou, která má ráda barvy duhy a jednorožce byl školní batoh BECKMANN jasno volbou.

Iveta Lutovská Vitová

Česká Miss 2009 a moderátorka
Televizních novin TV Nova

Iveta a její dcerka Anetka se rozhodly pro školní batoh BECKMANN do první třídy.
Přečtěte si více

UDRŽITELNOST

Produkty BECKMANN neobsahují škodlivé chemikálie a splňují nejen evropskou normu REACH, ale také přísnější normu EN71-3 pro dětské hračky. Při výrobě byly eliminovány veškeré ftaláty, PFC a BPA. Školní batohy Active AIR FLX jsou vyrobeny 100% z recyklovaných materiálů. Pro jejich výrobu tak nebyl potřeba ani vlásek nového plastu. Použitá technologie rPET navíc šetří energii, a snižuje tak emise CO2.

Splňuje normu REACH

Při výrobě jsou dodržovány nařízení EU REACH, která zakazují použití škodlivých chemikálií. Cílem REACH je zajistit vysokou úroveň ochrany našeho zdraví a životního prostředí a podpořit inovace.

Splňuje EU normu pro dětské hračky

U výrobků určených pro malé děti (předškolní a 1. stupeň) provádíme testy podle ještě přísnější legislativy: EN71-3, v Norsku také nazývané Nařízení o hračkách.

Ani vlásek nového plastu

Nechceme zahlcovat planetu výrobou dalšího plastu a tak bylo 100% textilie batohů vyrobeno z recyklovaných plastů. Zbavili jsme tím svět 37 plastových lahví.

Neobsahuje BPA

Všechny naše lahve na pití a krabičky na oběd jsou bez BPA. BPA je zkratka pro Bisfenol-A, který může napodobovat estrogen, a proto má negativní vliv na zdraví.

Férové podmínky výroby

Věříme, že móda by měla být spravedlivá ke všem. Z tohoto důvodu jsme se stali oficiálním členem Fair Wear. Jsme transparentnější, pokud jde o výrobu našich batohů, a zlepšujeme pracovní podmínky pro ty, kdo je vyrábějí.

Výrobní standardy ISO

Továrny, které používáme, mají certifikaci ISO pro: ISO 9001:2015, ISO 9001, ISO 14001:2015, ISO 14001:2015, ISO 14001:2015, ISO 14001:2015 .

Dodržujeme lidská práva při výrobě

Spolupracujeme pouze s továrnami s certifikací BSCI, abychom zajistili, že pracovní podmínky jsou v souladu s lidskými právy.

Renomovaná certifikace

Intertek je jednou z největších a nejstarších společností v odvětví testování, inspekce a certifikace. Provádí testování produktů a materiálů, inspekce míst/průmyslových zařízení a certifikace produktů.

Neznečišťujeme planetu

Jsme členem skupiny Chemicals Group, která zajišťuje, že vždy dostáváme nejnovější informace o chemikáliích a otázkách souvisejících s životním prostředím. Díky členství můžeme úzce spolupracovat s předními odborníky v této oblasti.

Neničíme přírodu

Programme for the Endorsement of Forest Certification je mezinárodní, nezisková, nevládní organizace, která propaguje udržitelné lesní hospodářství skrze nezávislou certifikaci třetí stran.

Šetříme lesy

Forest Stewardship Council je mezinárodní nezisková organizace. Založena byla v roce 1993, sídlo má v Bonnu. Uděluje značku označující výrobky, které vznikly v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodaření.

Šetříme životní prostředí

Global Recycled Standard (GRS) je dobrovolný produktový standard pro sledování a ověřování obsahu recyklovaných materiálů v konečném produktu. Norma platí pro celý dodavatelský řetězec a zabývá se sledovatelností, ekologickými principy, sociálními požadavky a chemickým obsahem.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Dárkové balení v ceně

První dojem je k nezaplacení. Proto od nás vždy dostanete batoh dárkově zabalený v pevné krabici. Prostě unboxing na který se nezapomíná.

Balíme ekologicky a bez plastů

Ne, ne, v našem balíčku žádný plast nenajdete. Těch už je na světě dost. Krabici, eko pásku, i balící papír tak nemusíte k recyklaci složite třídit.

Bleskově rychlá expedice

Kdo by měl rád čekání. Objednejte do 10:00 a my váš balíček ještě ten pracovní den odešleme. Kurýrem tedy máte batoh na druhý den doma.

Bezplatné vrácení do 30 dní

Moc se to nestavá, ale pokud se vám zboží nebude líbit nebo vyhovovat, můžete jej bezplatně vrátit do 30 dní od nákupu.

Náhradní batoh v případě reklamace

Pokud se na batohu projeví výrobní vada či jiná uznatelná závada, zapůjčíme vám po dobu reklamace náhradní batoh zdrama.

Poradenství a přátelský přístup

Naše holky jsou tu pro vás a rády vám poradí. Zavolejte nám, napište email nebo nás kontaktujte na sociálních sítích. Už teď se těšíme!

Nejširší nabídka BECKMANN

Jen u nás najdete všechny produkty BECKMANN skladem.

Výhradní distributor v České Republice

Už 10 let exkluzivně importujeme zdravé batohy BECKMANN do Česka, Polska i na Slovensko.

Jsou batohy BECKMANN drahé?

Se školními povinnostmi přichází i zátěž na dětská záda – školní batoh s učebnicemi, sešity, dalšími pomůckami, svačinou, pitím a mohli bychom ještě pokračovat… V tomto období však dítě roste a jeho páteř se vyvíjí. Špatně navržený batoh tak může v budoucnu způsobit zdravotní problémy. A s tím pak souvisí návštěvy u lékaře, rehabilitace a také váš čas.

Výběrem zdravého batohu, který bere ohled na dětské rostoucí tělo, můžete těmto nepříjemnostem předejít. Investice do kvalitního batohu je investice do zdraví dítěte, které nosí školní batoh tři roky skoro každý den. I boty stojí nemalé peníze a za tři roky jich koupíme hned několik.

BECKMANN

Batohy BECKMANN si oblíbily i české celebrity

Lejla Abassová

Ester Janečková

Aktovky a batohy Beckamm jsem bohužel objevila až v době, kdy moje dcera Sára chodila do první třídy. Tehdy jsem měla jasno - jakmile doslouží aktovka, příští volbou bude jedině beckman Dcera se dočkala až teď, v páté třídě. No a jak jsme tak spolu vybíraly batoh pro ni, zamilovala jsem se do Beckmannu i já. Takže jsem neodolala a krásný cihlový jsem vybrala i pro sebe.

Iveta Lutovská Vitová

Iveta Lutovská Vitová

Hodnocení nám napsala také Česká Miss 2009, moderátorka Televizních novin TV Nova a především hrdá máma Iveta a její krásná dcerka Anetka

Lejla Abassová

Lejla Abassová

Lejle se náš školní batoh BECKMANN i celý set velmi líbil. Tak dlouhý mail jsme ještě nedostali. Děkujeme

Lucie Hadašová

Lucie Hadašová

S aktovkou jsme velmi spokojení. Má kvalitní zpracování, je lehká, má mnoho doplňků. Vzduchový polštář v zádech aktovky zajistí pohodlí pro dětská záda. Dcera miluje jednorožce a barvy duhy, takže výběr byl jasný. Je prostě skvělá!

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

DOBROČINNOST

BECKMANN pomáhá po celém světě

"Chceme, aby všechny děti měly co nejlepší možný začátek života."


"Olav Beckmann (zakladatel značky) chtěl aby se i ostatní lidé cítili dobře. Podílel se na mnoha projektech které pomáhaly společnosti. Chtěli bychom pokračovat v jeho skvělé práci a proto podporujeme dva hlavní projekty."


Speed School - způsob intenzivního vzdělávání dětí, které nemají školy na Mali, v Burkina Faso a Nigérii.


Bertines House - domov pro chudé matky na Ukrajině. Tato služba přináší novou naději do jejich životů.

DOBROČINNOST