Jak a proč vybrat školní batoh BECKMANN pro prvňáčka

Vyběr školního batohu do první třídy je událost nejen pro nás rodiče, ale hlavně pro naše prvňáčky. BECKMANN myslí na všechny prvňáčky a proto pro ně navrhl 4 typy batohů. Stačí si jen vybrat :)

Pod výběrem batohů najdete informace proč je nyní norský BECKMANN oblíbený po celém světě.

1. - 3. TŘÍDA

mini
mini
mini
mini
mini
20 litrů
Basic
NOVINKA pro každého

Ideální batoh pro méně náročné školáky. Minimalistický design při zachování dokonalé ergonomie, kvality zpracování a všech zásad batohů BECKMANN.

mini
mini
mini
mini
mini
mini
mini
mini
mini
mini
Classic
22 litrů
Classic
Bestseller s tradicí

Nejprodávanější batoh pro prvňáčky. Děti ho milují, rodiče mu důvěřují. Hravost, perfektní ergonomie, lety ověřená kvalita, bezpečnost i zdraví bez kompromisu.

mini
mini
mini
mini
Active air flx
20 - 25 litrů
Active AIR FLX
Revoluční NOVINKA

Školní batoh nové generace spojuje nejlepší ergonomické vlastnosti a nejvyšší komfort nošení. Systém FLX zajistí zvětšení objemu batohu. Je vyroben z recyklovaných materiálů.

mini
mini
mini
mini
Maxi
28 litrů
Maxi
Více místa, více zábavy

Skvělá volba pro větší, vyspělejší školáky, kteří chtějí batoh bez obrázku. Propracovaná ergonomie a vysoká kvalita provedení vychází z tradičního modelu Classic.

Batohy

Školní batoh Beckmann je vyztužen ergonomicky, speciálně tvarovanou hliníkovou lištou v zádové části batohu a propracovaným polstrovaným odvětrávacím systémem.

Postava
Zdraví

ZDRAVÍ

Ověřeno zahraničními i tuzemskými testy a experty

Školní batoh BECKMANN pro prvňáčky má propracovaný, dokonalý ergonomický zádový systém s hliníkovou lištou a systémem pro utahování obsahu batohu k zádům dítěte, společně s bederním a hrudním pásem zajišťuje optimální rozložení zátěže na záda i celé tělo a snižuje tak namáhání. Také váží pouze 900g.


Bederní pás drží batoh ve správné pozici na zádech a odlehčuje až 50% zátěže, hrudní pás dává svobodu rukám. Šířka batohu je navržena tak aby nebránila pohybu rukou při běhu a aktivitách. Větrání zádového systému udržuje záda v suchu.

Výherce testu IGR 2019

Výherce testu IGR 2019 - Německý Institut Zdraví a Ergonomie

Doporučuje Německá Asociace

Doporučuje Německá Asociace pro Dětský Revmatismus

Testováno také v laboratořích Ostravské Univerzity

Testováno také v laboratořích Ostravské Univerzity

Doporučuje Kanadská Asociace Chiropraktiků

Doporučuje Kanadská Asociace Chiropraktiků

“BECKMANN vytvořil produkt, který směřuje k tomu být nejlepší dostupný batoh na trhu. Všichni uživatelé poznají výhody toho, že se BECKMANN zaměřuje při designu na správné držení těla, přenášení hmotnosti a těžiště zátěže."

Účinnost batohů testována a potvrzena nejmodernější technologií

Účinnost batohů testována a potvrzena nejmodernější technologií

"Abyste byli inovativní, musíte se odvážit vyzkoušet nové věci! Víme, že vyrábíme skvělé školní batohy, ale dá se to udělat ještě lépe? Letos v zimě jsme společně s NORCE Research (norceresearch.no) a financováni Norským výzkumným ústavem testovali školní batohy pomocí mapování tlaku a robotů." - Martin Beckmann


Výsledky laboratorních testů potvrtdily kvality nejen egronomického provedení ale také účinnost nové jedinečné technologie AIR Flow. Dokonalý zádový systém batohů Classic 22l a revoluční Active AIR FLX 20-25l rozděluje tlak rovnoměrněji na větší část zad a poskytuje větší kontaktní plochu mezi batohem a zády. To vede k větší svobodě pohybu, lepší podpoře a stabilitě batohu při běhu, chůzi i všech ostatních činnostech. 

KVALITA

KVALITA

BECKMANN nabízí až 4 letou záruku v ceně. Proč? Protože může.

Všechny batohy BECKMANN jsou vyrobeny z vysoce otěru i vodě odolných materiálů. Vysoká gramáž materiálu zajištuje pevnost a odolnost při každodenním i nešetrném používání. Také proto jsou batohy i po dvou letech užívání stále ve skvělé kondici.


Norský výrobce si za kvalitou stojí a proto od roku 2019 nabízí ke všem batohům záruku 2+2 roky zdarma, kterou získáte pouhým vyplněním online formuláře.


Díky více jak 70 letům zkušeností s výrobou batohů patří v současné době firma BECKMANN v tomto oboru mezi světovou špičku.

Záruka
DESIGN

DESIGN

Děti ho milují, rodiče mu důvěřují.

Batohy jsou vyvíjeny a testovány ve spolupráci s fyzioterapeuty a chiropraktiky pro jejich zdravotní nezávadnost, ale zároveň myslí na bezpečnost a funkční vychytávky.


Bezpečnost v šeru zajištuje 15 vysoce reflexních odrazek a také blikací diodové světýlko a integrovaná reflexní pláštěnka s reflexními pruhy.


Originální design a ilustrace navrhují přední norští designéři, grafici a ilustrátoři v úzké spolupráci s učiteli, rodiči ale také dětmi, které mají na výsledný vzhled velký vliv.


Kolekce 2020 přinesla batohům pro 1.-3. třídu jedinečnou obracecí kapsu, díky které můžete mít batoh s obrázkem nebo bez. Obrázek se tak neokouká a jeho schováním získáte "jiný batoh".

Otočná kapsa
Filtry tiger

Nejpokročilejší inovace ve světě batohů

Norský výrobce vyvinul v roce 2021 unikátní technologii AirFlow, která přinesla revoluci v nošení školních batohů. Tento inovativní systém nabízí to nejlepší ze strany funkčnosti a zároveň zajišťuje maximální komfort při nošení batohů Active AIR FLX.

Vyberte si z nabídky batohů nové generace

TRADICE OD 1946

TRADICE OD 1946

Batohy BECKMANN nosí děti už více než 70 let

Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou školních batohů BECKMANN ví čím si batohy musejí projít. Školní batohy mají celkem těžký život - jsou naplňovány těžkými učebnicemi, pohazovány kolem hřišť apod. To věděl i zakladatel Olaf Beckmann roku 1946, kdy začal batohy BECKMANN vyrábět.


Už 5 let na českém a slovenském trhu

Díky našeho dilema při výběru školního batohu pro dceru, přinášíme od roku 2015 batohy BECKMANN na český a slovenský trh. Zjistěte více o našem příběhu.

100%

zákazníků by doporučilo
obchod svým známým

135 recenzí na Heuréka.cz

4,9 / 5

Hvězda

hodnocení na Facebooku

UDRŽITELNOST

UDRŽITELNOST

Pro výrobu používáme recyklované materiály

Školní batohy Active AIR FLX a studentské batohy Urban a City jsou vyrobeny 100% z recyklovaných materálů. Pro výrobu batohu se tak nemusel vyrobit ani vlásek nového plastu. Tato rPET technologie zpracování šetří energii a snižuje tak emise CO2.


Produkty neobsahují škodlivé chemikálie a splňují EU normy pro dětské hračky

BECKMANN dodržuje normy REACH, které zakazují použití nebezpečných chemikálíí při výrobě a své produkty také na přítomnost chemikálií testuje. I přesto, že batohy splňují normy REACH, BECKMANN chtěl ale zajít trochu dále. Proto navíc při výrobě jejich batohů eliminovali použítí Ftalátů, PFC a BPA.


Produkty určené nejmenším dětem (předškolní a školní batohy pro 1.-3. třídu) se výrobce rozhodl nechat otestovat ještě přísnější sérií norem EN71-3, také známými jako Evropská norma na výrobu hraček.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Batohy balíme rychle, ekologicky a dárkově.

Zboží expedujeme běžně do 24 hodin. Myslíme také na budoucnost, proto v našem balíku nenajdete plastové obaly ani pásky. Protože první dojem dělá hodně, balíme batohy do ekologického papíru.


Prodloužená lhůta vrácení zboží na 30 dní

Jako záruku kvality školních batohů BECKMANN vám poskytujeme možnost si zboží prohlédnout, osahat a vyzkoušet. Zákonnou 14ti denní lhůtu na vrácení zboží prodlužujeme na 30 dní. Trochu ale tušíme, že když ho uvidíte, už si ho necháte :)


Nenecháme vás ve štychu

Při oprávněné reklamaci vám zapůjčíme náhradní batoh BECKMANN po dobu vyřízení reklamace. Nemusíte se tak bát, že dítě bude bez batohu.

FUNKČNÍ VYCHYTÁVKY

FUNKČNÍ VYCHYTÁVKY

20+ věcí které vám udělají radost

Norský výrobce BECKMANN si zakládá také na funkční výbavě a detailním propracování jejich batohů. Základem je zaměření na zdravé nošení, jemuž věnuje výrobce největší pozornost.


Užitečné detaily využije dítě například, připojením batohu do kroužků na svůj velký školní batoh nebo když jej překvapí po cestě déšť. Přesvěčte se níže, kde vám představíme všechny vychytávky školního batohu pro 1.-3. třídu.

Batoh
Anatomicky tvarovaná výztuha zad

Anatomicky tvarovaná výztuha zad

Přitahování vrchní části popruhů

Přitahování vrchní části popruhů

Bederní pás odlehčuje až 50% zátěže

Bederní pás odlehčuje až 50% zátěže

Oddělená kapsa na sešity

Oddělená kapsa na sešity nebo tablet do 13"

Měkce polstrované popruhy

Měkce polstrované popruhy i zádový systém

16 vysoce reflexních odrazek

16 vysoce reflexních odrazek ze všechn stran

Perfektní odvětrání

Perfektní odvětrání zádového systému

Praktická přezka

Praktická přezka na klíče nebo čip

Výškově nastavitelný hrudní popruh

Výškově nastavitelný hrudní popruh

Otěru a vodě odolný vysokogramážový materiál

Otěru a vodě odolný vysokogramážový materiál

Diodová blikačka

Diodová blikačka

Obracecí kapsa

Obracecí kapsa

Kapsa na láhev

Kapsa na láhev

Nepromokavá kapsa

Nepromokavá kapsa na svačinový box apod.

Vnitřní utahovací systém

Vnitřní utahovací systém přitáhne zátěž k zádům dítěte

Odrazky také na přídavném batohu

Odrazky také na přídavném batohu

Vyměnitelné hravé placky

Vyměnitelné hravé placky

Možnost připojení přídavného batohu

Možnost připojení přídavného batohu

Součástí batohu

Ke každému školnímu batohu pro prvňáčky patří v kolekci 2020 mini baťůžek s hravými plackami v designu batohu. Placky si dítě může na batohu měnit nebo vyměnovat s kamarády. Batůžek se dá také využít jako peněženka, nebo originální batoh BECKMANN pro panenky a akční postavičky.

Součástí batohu
Kapka

INTEGROVANÁ PLÁŠTĚNKA

Necheme abyste si ji zapomněli koupit, vzít s sebou nebo ztratit. Proto všechny batohy BECKMANN mají reflexní pláštěnku s odrazkami vždy připravenou.

INTEGROVANÁ PLÁŠTĚNKA

Jsou batohy BECKMANN drahé?

Dítě po prázdninách začíná nosit na zádech zátěž - školní batoh s učebnicemi, sešity, školními pomůckami, lahví, svačinovým boxem atd. V tomto období dítě roste, páteř se vyvíjí a špatně navržený batoh může v budoucnu způsobit zdravotní problémy. S tím souvisí návštěvy u lékaře, rehabilitace a také váš čas, který tomu budete muset věnovat.

Pokud však vybereme ten správný batoh, můžeme všechny tyto nepříjemnosti eliminovat. Proto si myslíme, a to známe i z vlastní zkušenosti, že se vyplatí investovat do kvalitního batohu, tzn. do zdraví dítěte, které nosí školní batoh 3 roky skoro každý den. Boty také stojí nemalé peníze a za 3 roky jich koupíme několik...

BECKMANN

Batohy Beckmann si oblíbily i české celebrity

Lucie Hadašová

Lucie Hadašová

S aktovkou jsme velmi spokojení. Má kvalitní zpracování, je lehká, má mnoho doplňků. Vzduchový polštář v zádech aktovky zajistí pohodlí pro dětská záda. Dcera miluje jednorožce a barvy duhy, takže výběr byl jasný. Je prostě skvělá!

Lucie Hadašová
Lejla Abassová

Lejla Abassová

Lejle se náš školní batoh BECKMANN i celý set velmi líbil. Tak dlouhý mail jsme ještě nedostali. Děkujeme

Lejla Abassová
Iveta Lutovská Vitová

Iveta Lutovská Vitová

Hodnocení nám napsala také Česká Miss 2009, moderátorka Televizních novin TV Nova a především hrdá máma Iveta a její krásná dcerka Anetka

Iveta Lutovská Vitová

Ověřeno spokojenými zákazníky

DOBROČINNOST

BECKMANN pomáhá po celém světě

"Chceme, aby všechny děti měly co nejlepší možný začátek života."


"Olav Beckmann (zakladatel značky) chtěl aby se i ostatní lidé cítili dobře. Podílel se na mnoha projektech které pomáhaly společnosti. Chtěli bychom pokračovat v jeho skvělé práci a proto podporujeme dva hlavní projekty."


Speed School - způsob intenzivního vzdělávání dětí, které nemají školy na Mali, v Burkina Faso a Nigérii.


Bertines House - domov pro chudé matky na Ukrajině. Tato služba přináší novou naději do jejich životů.

DOBROČINNOST