Jak a proč vybrat školní batoh BECKMANN pro prvňáčka

Výběr školního batohu do první třídy je událost jak pro samotné prvňáčky, tak pro nás rodiče. BECKMANN proto navrhl čtyři typy batohů, aby si každý mohl vybrat ten svůj, se kterým se 1. září hrdě vydá do školy.

Pod výběrem batohů najdete praktické informace, proč si norské batohy BECKMANN oblíbily děti i rodiče po celém světě.

1. - 3. TŘÍDA

mini
mini
mini
mini
mini
20 litrů
Basic
NOVINKA pro každého

Ideální batoh pro méně náročné školáky. Minimalistický design při zachování dokonalé ergonomie, kvality zpracování a všech zásad batohů BECKMANN.

mini
mini
mini
mini
mini
mini
mini
mini
mini
mini
Classic
22 litrů
Classic
Bestseller s tradicí

Nejprodávanější batoh pro prvňáčky. Děti ho milují, rodiče mu důvěřují. Hravost, perfektní ergonomie, lety ověřená kvalita, bezpečnost i zdraví bez kompromisu.

mini
mini
mini
mini
Active air flx
20 - 25 litrů
Active AIR FLX
Revoluční NOVINKA

Školní batoh nové generace spojuje nejlepší ergonomické vlastnosti a nejvyšší komfort nošení. Systém FLX zajistí zvětšení objemu batohu. Je vyroben z recyklovaných materiálů.

mini
mini
mini
mini
Maxi
28 litrů
Maxi
Více místa, více zábavy

Skvělá volba pro větší, vyspělejší školáky nabízí více prostoru. Propracovaná ergonomie, vysoká kvalita provedení i obracecí kapsa z tradičního modelu Classic zůstala zachována.

Batohy

Školní batoh Beckmann je vyztužen ergonomicky tvarovanou hliníkovou lištou a má propracované polstrování s odvětrávacím systémem.

Postava
Zdraví

ZDRAVÍ

Ověřeno zahraničními i tuzemskými testy a experty

Školní batoh BECKMANN pro prvňáčky má dokonale propracovaný ergonomický zádový systém vyztužený hliníkovou lištou. Systémem utahování batohu k zádům zajišťuje optimální rozložení zátěže, která je navíc díky bedernímu a hrudnímu pásu snížena až o 50 %. Samotný batoh pak váží pouhých 940 g.


Bederní pás drží batoh ve správné pozici a hrudní pás dává svobodu rukám. Díky optimální šířce batohu nejsou děti nijak omezeny při běhu a dalších aktivitách a větrání zádového systému udrží jejich záda v suchu. BECKMANN zkrátka myslel na všechno, a tak si s ním děti užijí pohyb bez omezení.

Výherce testu IGR 2019

Výherce testu IGR 2019 - Německý Institut Zdraví a Ergonomie

Doporučuje Německá Asociace

Doporučuje Německá Asociace pro Dětský Revmatismus

Testováno také v laboratořích Ostravské Univerzity

Testováno také v laboratořích Ostravské Univerzity

Doporučuje Kanadská Asociace Chiropraktiků

Doporučuje Kanadská Asociace Chiropraktiků

“BECKMANN vytvořil produkt, který směřuje k tomu být nejlepší dostupný batoh na trhu. Všichni uživatelé poznají výhody toho, že se BECKMANN zaměřuje při designu na správné držení těla, přenášení hmotnosti a těžiště zátěže."

Účinnost batohů testována a potvrzena nejmodernější technologií

Účinnost batohů testována a potvrzena nejmodernější technologií

"Abyste byli inovativní, musíte se odvážit zkoušet nové věci! Víme, že vyrábíme skvělé školní batohy, ale dá se to udělat ještě lépe? Společně s NORCE Research (norceresearch.no) jsme financováni Norským výzkumným ústavem testovali školní batohy pomocí mapování tlaku a robotů." - Martin Beckmann


Výsledky laboratorních testů potvrdily nejen kvalitu egronomického provedení, ale také účinnost nové jedinečné technologie AIR Flow. Dokonalý zádový systém batohů Classic 22l a revolučního Active AIR FLX 20-25l rozděluje tlak rovnoměrněji na větší část zad a poskytuje větší kontaktní plochu mezi batohem a zády. To vede k lepší svobodě pohybu, lepší podpoře a stabilitě batohu při běhu, chůzi i všech ostatních činnostech. 

KVALITA

KVALITA

BECKMANN nabízí až 4 letou záruku v ceně. Proč? Protože může.

Všechny batohy BECKMANN jsou vyrobeny z vysoce otěru i vodě odolných materiálů s vysokou gramáží. To jim zajišťuje pevnost a odolnost při každodenním používání. Batohy jsou tak i po dvou letech pravidelného nošení stále ve skvělé kondici.


Norský výrobce si za kvalitou stojí, a proto od roku 2019 nabízí ke všem batohům záruku 2+2 roky zdarma. Stačí vyplnit online formulář.


Díky více než 70 letům zkušeností patří firma BECKMANN mezi světovou špičku výrobců batohů.

Záruka
DESIGN

DESIGN

Děti ho milují, rodiče mu důvěřují.

Batohy jsou vyvíjeny a testovány ve spolupráci s fyzioterapeuty a chiropraktiky, aby byly co nejohleduplnější k dětskému zdraví. BECKMANN ale zároveň myslí na bezpečnost a funkční vychytávky. 


Batohy tak mají 15 vysoce reflexních odrazek, blikající diodové světýlko a integrovanou reflexní pláštěnku s reflexními pruhy, aby i v šeru děti byly nepřehlédnutelné.


Originální design a ilustrace navrhují přední norští designéři, grafici a ilustrátoři, a to v úzké spolupráci s učiteli, rodiči ale také dětmi, které mají ve výsledném vzhledu významné slovo. Jsou to přece ony, kdo batoh po několik let nosí.


Od roku 2020 mají vybrané batohy pro batohy pro 1.-3. třídu jedinečnou obracecí kapsu, díky které můžete mít batoh s obrázkem nebo bez. Obrázek se tak neokouká a vzhled batohu můžete upravovat podle nálady.

Otočná kapsa
Filtry tiger

Nejpokročilejší inovace ve světě batohů

Norský výrobce přišel v roce 2021 s unikátní technologií AirFlow, která přinesla revoluci v nošení školních batohů. Pro ještě větší komfort mají tyto nejnovější batohy v oblasti zad nafukovací pěnový polštář, jehož tvrdost si děti mohou samy regulovat.

Vyberte si z nabídky batohů nové generace

TRADICE OD 1946

TRADICE OD 1946

Batohy BECKMANN nosí děti už více než 70 let

Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou školních batohů BECKMANN ví, co všechno musí batohy zvládnout. A mají celkem těžký život – děti je plní těžkými učebnicemi, povalují po chodníku nebo pohodí na trávu vedle hřiště. Myslel na to už zakladatel Olaf Beckmann v roce 1946, kdy s výrobou batohů BECKMANN začal.


Už od roku 2015 na českém a slovenském trhu.

Díky našemu marnému hledání školního batohu pro dceru přinášíme od roku 2015 batohy BECKMANN na český a slovenský trh. Zjistěte více o našem příběhu.

100%

zákazníků by doporučilo
obchod svým známým

135 recenzí na Heuréka.cz

4,9 / 5

Hvězda

hodnocení na Facebooku

UDRŽITELNOST

UDRŽITELNOST

Pro výrobu používá BECKMANN recyklované materiály

Školní batohy Active AIR FLX a studentské batohy Urban a City jsou vyrobeny 100 % z recyklovaných materiálů. Pro jejich výrobu tak nebyl potřeba ani vlásek nového plastu. Použitá technologie rPET navíc šetří energii, a snižuje tak emise CO2.

Produkty neobsahují škodlivé chemikálie a splňují EU normy pro dětské hračky

BECKMANN dodržuje normy REACH, které zakazují použití nebezpečných chemikálií při výrobě, a své produkty na přítomnost chemikálií také testuje. I přesto, že batohy splňují normy REACH, BECKMANN chtěl jít ještě o kus dál. Proto při výrobě batohů také eliminoval použití ftalátů, PFC a BPA.


Produkty určené nejmenším dětem (předškolní a školní batohy pro 1.-3. třídu) se výrobce rozhodl nechat otestovat ještě přísnější sérií norem EN71-3, také známými jako Evropská norma na výrobu hraček.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Batohy balíme rychle a ekologicky

Zboží expedujeme standardně do 24 hodin. A protože myslíme na budoucnost, v našem balíku nenajdete plastové obaly ani pásky. Batohy navíc balíme do ekologického papíru, a tak už nemusíte řešit dárkové balení.


Lhůtu pro vrácení zboží jsme prodloužili na 30 dní

Jako záruku kvality vám poskytujeme možnost si školní batoh BECKMANN prohlédnout, osahat a vyzkoušet. Zákonnou 14denní lhůtu na vrácení zboží tak prodlužujeme na 30 dní. Trochu ale tušíme, že když ho uvidíte, už si ho necháte.:-)


Nenecháme vás ve štychu

Při oprávněné reklamaci vám na dobu jejího vyřízení zapůjčíme náhradní batoh BECKMANN. Nemusíte se tak bát, že by vaše dítě zůstalo bez batohu, který tolik potřebuje.

FUNKČNÍ VYCHYTÁVKY

FUNKČNÍ VYCHYTÁVKY

20+ užitečných věcí, které vám udělají radost

Norský výrobce BECKMANN se při návrhu batohů zaměřuje především na zdravé nošení, nezapomíná ale ani na funkční výbavu. Jeho batohy jsou proto do detailu propracované, aby byly připravené na každodenní nošení za všech situací.

Kromě reflexních prvků nebo pláštěnky tak můžete třeba na školní batoh připnout batoh do kroužků. Rázem tak získáte verzi 2v1, kterou dítě využije na celý den. Přesvědčte se níže, kde najdete všechny vychytávky školního batohu pro 1.-3. třídu.

Batoh
Anatomicky tvarovaná výztuha zad

Anatomicky tvarovaná výztuha zad

Přitahování vrchní části popruhů

Přitahování vrchní části popruhů

Bederní pás odlehčuje až 50% zátěže

Bederní pás odlehčuje až 50% zátěže

Oddělená kapsa na sešity

Oddělená kapsa na sešity nebo tablet do 13"

Měkce polstrované popruhy

Měkce polstrované popruhy i zádový systém

16 vysoce reflexních odrazek

16 vysoce reflexních odrazek ze všechn stran

Perfektní odvětrání

Perfektní odvětrání zádového systému

Praktická přezka

Praktická přezka na klíče nebo čip

Výškově nastavitelný hrudní popruh

Výškově nastavitelný hrudní popruh

Otěru a vodě odolný vysokogramážový materiál

Otěru a vodě odolný vysokogramážový materiál

Diodová blikačka

Diodová blikačka

Obracecí kapsa

Obracecí kapsa

Kapsa na láhev

Kapsa na láhev

Nepromokavá kapsa

Nepromokavá kapsa na svačinový box apod.

Vnitřní utahovací systém

Vnitřní utahovací systém přitáhne zátěž k zádům dítěte

Odrazky také na přídavném batohu

Odrazky také na přídavném batohu

Vyměnitelné hravé placky

Vyměnitelné hravé placky

Možnost připojení přídavného batohu

Možnost připojení přídavného batohu

CO JE SOUČÁSTÍ BATOHU?

Ke každému školnímu batohu pro prvňáčky patří v kolekci 2020 taky mini batůžek s hravými plackami v designu batohu. Placky si dítě může libovolně připnout na batoh nebo třeba vyměňovat s kamarády. Batůžek se dá také využít jako peněženka nebo originální batoh BECKMANN pro panenky a další hračky.

Součástí batohu
Kapka

INTEGROVANÁ PLÁŠTĚNKA

Reflexní pláštěnka je nezbytnou výbavou, proto je součástí balení a má v batohu své pevné místo. Nemusíte tak na ni myslet a ani ji neztratíte.

INTEGROVANÁ PLÁŠTĚNKA

Jsou batohy BECKMANN drahé?

Se školními povinnostmi přichází i zátěž na dětská záda – školní batoh s učebnicemi, sešity, dalšími pomůckami, svačinou, pitím a mohli bychom ještě pokračovat… V tomto období však dítě roste a jeho páteř se vyvíjí. Špatně navržený batoh tak může v budoucnu způsobit zdravotní problémy. A s tím pak souvisí návštěvy u lékaře, rehabilitace a také váš čas.

Výběrem zdravého batohu, který bere ohled na dětské rostoucí tělo, můžete těmto nepříjemnostem předejít. Investice do kvalitního batohu je investice do zdraví dítěte, které nosí školní batoh tři roky skoro každý den. I boty stojí nemalé peníze a za tři roky jich koupíme hned několik.

BECKMANN

Batohy BECKMANN si oblíbily i české celebrity

Lejla Abassová

Ester Janečková

Aktovky a batohy Beckamm jsem bohužel objevila až v době, kdy moje dcera Sára chodila do první třídy. Tehdy jsem měla jasno - jakmile doslouží aktovka, příští volbou bude jedině beckman Dcera se dočkala až teď, v páté třídě. No a jak jsme tak spolu vybíraly batoh pro ni, zamilovala jsem se do Beckmannu i já. Takže jsem neodolala a krásný cihlový jsem vybrala i pro sebe.

Iveta Lutovská Vitová

Iveta Lutovská Vitová

Hodnocení nám napsala také Česká Miss 2009, moderátorka Televizních novin TV Nova a především hrdá máma Iveta a její krásná dcerka Anetka

Lejla Abassová

Lejla Abassová

Lejle se náš školní batoh BECKMANN i celý set velmi líbil. Tak dlouhý mail jsme ještě nedostali. Děkujeme

Lucie Hadašová

Lucie Hadašová

S aktovkou jsme velmi spokojení. Má kvalitní zpracování, je lehká, má mnoho doplňků. Vzduchový polštář v zádech aktovky zajistí pohodlí pro dětská záda. Dcera miluje jednorožce a barvy duhy, takže výběr byl jasný. Je prostě skvělá!

Ověřeno spokojenými zákazníky

DOBROČINNOST

BECKMANN pomáhá po celém světě

"Chceme, aby všechny děti měly co nejlepší možný začátek života."


"Olav Beckmann (zakladatel značky) chtěl aby se i ostatní lidé cítili dobře. Podílel se na mnoha projektech které pomáhaly společnosti. Chtěli bychom pokračovat v jeho skvělé práci a proto podporujeme dva hlavní projekty."


Speed School - způsob intenzivního vzdělávání dětí, které nemají školy na Mali, v Burkina Faso a Nigérii.


Bertines House - domov pro chudé matky na Ukrajině. Tato služba přináší novou naději do jejich životů.

DOBROČINNOST