Školní batoh Beckmann je vyztužen ergonomicky, speciálně tvarovanou hliníkovou lištou v zádové části batohu a propracovaným polstrovaným odvětrávacím systémem.

ZDRAVÍ

Ověřeno zahraničními i tuzemskými testy a experty

Školní batoh BECKMANN pro prvňáčky má propracovaný, dokonalý ergonomický zádový systém s hliníkovou lištou a systémem pro utahování obsahu batohu k zádům dítěte, společně s bederním a hrudním pásem zajišťuje optimální rozložení zátěže na záda i celé tělo a snižuje tak namáhání. Také váží pouze 900g.


Bederní pás drží batoh ve správné pozici na zádech a odlehčuje až 50% zátěže, hrudní pás dává svobodu rukám. Šířka batohu je navržena tak aby nebránila pohybu rukou při běhu a aktivitách. Větrání zádového systému udržuje záda v suchu.

Výherce testu IGR 2019 - Německý Institut Zdraví a Ergonomie

Doporučuje Německá Asociace pro Dětský Revmatismus

Testováno také v laboratořích Ostravské Univerzity

Doporučuje Kanadská Asociace Chiropraktiků

“BECKMANN vytvořil produkt, který směřuje k tomu být nejlepší dostupný batoh na trhu. Všichni uživatelé poznají výhody toho, že se BECKMANN zaměřuje při designu na správné držení těla, přenášení hmotnosti a těžiště zátěže."

KVALITA

BECKMANN nabízí až 4 letou záruku v ceně. Proč? Protože může.

Všechny batohy BECKMANN jsou vyrobeny z vysoce otěru i vodě odolných materiálů. Vysoká gramáž materiálu zajištuje pevnost a odolnost při každodenním i nešetrném používání. Také proto jsou batohy i po dvou letech užívání stále ve skvělé kondici.


Norský výrobce si za kvalitou stojí a proto od roku 2019 nabízí ke všem batohům záruku 2+2 roky zdarma, kterou získáte pouhým vyplněním online formuláře.


Díky více jak 70 letům zkušeností s výrobou batohů patří v současné době firma BECKMANN v tomto oboru mezi světovou špičku.

DESIGN

Děti ho milují, rodiče mu důvěřují.

Batohy jsou vyvíjeny a testovány ve spolupráci s fyzioterapeuty a chiropraktiky pro jejich zdravotní nezávadnost, ale zároveň myslí na bezpečnost a funkční vychytávky.


Bezpečnost v šeru zajištuje 15 vysoce reflexních odrazek a také blikací diodové světýlko a integrovaná reflexní pláštěnka s reflexními pruhy.


Originální design a ilustrace navrhují přední norští designéři, grafici a ilustrátoři v úzké spolupráci s učiteli, rodiči ale také dětmi, které mají na výsledný vzhled velký vliv.


Kolekce 2020 přinesla batohům pro 1.-3. třídu jedinečnou obracecí kapsu, díky které můžete mít batoh s obrázkem nebo bez. Obrázek se tak neokouká a jeho schováním získáte "jiný batoh".

TRADICE OD 1946

Batohy BECKMANN nosí děti už více než 70 let

Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou školních batohů BECKMANN ví čím si batohy musejí projít. Školní batohy mají celkem těžký život - jsou naplňovány těžkými učebnicemi, pohazovány kolem hřišť apod. To věděl i zakladatel Olaf Beckmann roku 1946, kdy začal batohy BECKMANN vyrábět.


Už 5 let na českém a slovenském trhu

Díky našeho dilema při výběru školního batohu pro dceru, přinášíme od roku 2015 batohy BECKMANN na český a slovenský trh. Zjistěte více o našem příběhu.

100%

zákazníků by doporučilo
obchod svým známým

135 recenzí na Heuréka.cz

4,9 / 5

hodnocení na Facebooku

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Batohy balíme rychle, ekologicky a dárkově.

Zboží expedujeme běžně do 24 hodin. Myslíme také na budoucnost, proto v našem balíku nenajdete plastové obaly ani pásky. Protože první dojem dělá hodně, balíme batohy do ekologického papíru.


Prodloužená lhůta vrácení zboží na 30 dní

Jako záruku kvality školních batohů BECKMANN vám poskytujeme možnost si zboží prohlédnout, osahat a vyzkoušet. Zákonnou 14ti denní lhůtu na vrácení zboží prodlužujeme na 30 dní. Trochu ale tušíme, že když ho uvidíte, už si ho necháte :)


Nenecháme vás ve štychu

Při oprávněné reklamaci vám zapůjčíme náhradní batoh BECKMANN po dobu vyřízení reklamace. Nemusíte se tak bát, že dítě bude bez batohu.

FUNKČNÍ VYCHYTÁVKY

20+ věcí které vám udělají radost

Norský výrobce BECKMANN si zakládá také na funkční výbavě a detailním propracování jejich batohů. Základem je zaměření na zdravé nošení, jemuž věnuje výrobce největší pozornost.


Užitečné detaily využije dítě například, připojením batohu do kroužků na svůj velký školní batoh nebo když jej překvapí po cestě déšť. Přesvěčte se níže, kde vám představíme všechny vychytávky školního batohu pro 1.-3. třídu.

Anatomicky tvarovaná výztuha zad

Přitahování vrchní části popruhů

Bederní pás odlehčuje až 50% zátěže

Oddělená kapsa na sešity nebo tablet do 13"

Měkce polstrované popruhy i zádový systém

16 vysoce reflexních odrazek ze všechn stran

Perfektní odvětrání zádového systému

Praktická přezka na klíče nebo čip

Výškově nastavitelný hrudní popruh

Otěru a vodě odolný vysokogramážový materiál

Diodová blikačka

Obracecí kapsa

Kapsa na láhev

Nepromokavá kapsa na svačinový box apod.

Vnitřní utahovací systém přitáhne zátěž k zádům dítěte

Odrazky také na přídavném batohu

Vyměnitelné hravé placky

Možnost připojení přídavného batohu

Součástí batohu

Ke každému školnímu batohu pro prvňáčky patří v kolekci 2020 mini baťůžek s hravými plackami v designu batohu. Placky si dítě může na batohu měnit nebo vyměnovat s kamarády. Batůžek se dá také využít jako peněženka, nebo originální batoh BECKMANN pro panenky a akční postavičky.

INTEGROVANÁ PLÁŠTĚNKA

Necheme abyste si ji zapomněli koupit, vzít s sebou nebo ztratit. Proto všechny batohy BECKMANN mají reflexní pláštěnku s odrazkami vždy připravenou.

Jsou batohy BECKMANN drahé?

Dítě po prázdninách začíná nosit na zádech zátěž - školní batoh s učebnicemi, sešity, školními pomůckami, lahví, svačinovým boxem atd. V tomto období dítě roste, páteř se vyvíjí a špatně navržený batoh může v budoucnu způsobit zdravotní problémy. S tím souvisí návštěvy u lékaře, rehabilitace a také váš čas, který tomu budete muset věnovat.

Pokud však vybereme ten správný batoh, můžeme všechny tyto nepříjemnosti eliminovat. Proto si myslíme, a to známe i z vlastní zkušenosti, že se vyplatí investovat do kvalitního batohu, tzn. do zdraví dítěte, které nosí školní batoh 3 roky skoro každý den. Boty také stojí nemalé peníze a za 3 roky jich koupíme několik...

Batohy Beckmann si oblíbily i české celebrity

Simona Krainová

Topmodelka Simona Krainová s Karlem Vágnerem si také vybrali fullset BECKMANN

Lejla Abassová

Lejle se náš školní batoh BECKMANN i celý set velmi líbil. Tak dlouhý mail jsme ještě nedostali. Děkujeme

Tomáš Verner

Českého Mistra Evropy v krasobruslení batohy BECKMANN také zaujaly

Hodnocení ověřených zákazníků z Heuréky

100%

zákazníků by doporučilo obchod svým známým 135 recenzí

Sevcikova

“Batoh i doplnky jsou opravdu krasne. Vse je propracovane a vymyslene do nejmensiho detailu. Dcera se uz tesi, az pujde s batohem do skoly. Velice doporucuji.”

Jirka

“Jestli chcete opravdu zdravý, účelný batoh pro vaše dítě - kupte tady!”

Věra

“Spokojenost, doporučuju. Starší syn má batoh Beckmann dva roky, batoh je v pořádku, barva, tvar i zipy drží, dá se snadno vyprat. I když byl dražší než konkurenční batohy, tak je lehoučký, akorát velký. Oceňuju kromě hrudního i bederní popruh, který spousta ostatních výrobců na batohy nedává. Syn ho ale používá. Batoh je navíc střižený tak, aby dítě nevypadalo jak přerostlý mravenec, kterého náklad na zádech převažuje dozadu.”

Hodnocení našich batohů na Facebooku

4,9

Kateřina

“Velmi oceňuji rychlost, ochotu a navíc jsou to krásné věci. Sama bych si je přála jako malá holka.”

Petra

“Když jsme před 3 lety vybírali aktovku pro dceru do 1.třídy,Beckmann byla jasná volba :) Po 2,5letém užívání je stále jako nová.Neměnili bychom.Na trhu je jistě spousta aktovek/batohů,ale nic,co by se nám líbilo tak ,jako tyto. Už máme vybranou tu do 4.třídy. Když ji miluješ,není co řešit :)"

Přečtěte si všechna hodnocení zákazníků na Facebooku


Přejít na náš Facebook

DOBROČINNOST

BECKMANN pomáhá po celém světě

"Chceme, aby všechny děti měly co nejlepší možný začátek života."


"Olav Beckmann (zakladatel značky) chtěl aby se i ostatní lidé cítili dobře. Podílel se na mnoha projektech které pomáhaly společnosti. Chtěli bychom pokračovat v jeho skvělé práci a proto podporujeme dva hlavní projekty."


Speed School - způsob intenzivního vzdělávání dětí, které nemají školy na Mali, v Burkina Faso a Nigérii.


Bertines House - domov pro chudé matky na Ukrajině. Tato služba přináší novou naději do jejich životů.