MŮŽEME SLAVIT! Batohy BECKMANN vyhrály 1. místo v testu IGR 2019 - Německý Institut Zdraví a Ergonomie

Přečtěte si co o našich batozích napsali nezávislí profesionálové:
-------
Populární norský výrobce batohů potěší nejen svým designem přátelským dětem, ale také kvalitou. Nyní byla společnost Beckmann of Norway oceněna další cenou a získala ocenění Innovation Ergonomics 2019 od Institute for Health and Ergonomics e.V. v Německu (IGR - Německý Institut Zdraví a Ergonomie).

Norská rodinná společnost Beckmann se již 73 let zabývá výrobou kvalitních školních batohů pro děti. Společnost Beckmann se vždy snaží najít ty správné materiály a optimalizovat funkčnost i design vhodný pro děti. Důraz je kladen na ergonomické zásady, které také přesvědčily porotu Institutu zdraví a ergonomie a nakonec vedly k tomu, že norský Beckmann obdržel Inovační cenu za ergonomii 2019.

„V různých testech jsme testovali uživatelskou přívětivost a dobrou ergonomii schopnosti batohů Beckmann.“ říká Christian Brunner, člen představenstva Institutu IGR pro zdraví a ergonomii. "Testy jasně ukázaly, že při nošení batohu je zátěž rozložena rovnoměrně na různých místech. To chrání záda."

Ergonomické zásady jako základ perfektního batohu

Tři ergonomické zásady jsou svoboda pohybu, přenos hmotnosti a přizpůsobení se dítěti. Pásové popruhy poskytují dobrou stabilitu a zároveň poskytují volnost pohybu tím, že brání batohu při příliš velkém pohybu. Díky hrudním popruhům jsou paže volné. Popruhy také zabraňují sklouznutí batohu z ramen. Batohy jsou navrženy tak, aby snižovaly zátěž na ramena a přenášely je na boky. To také zabraňuje bolesti ramen a krku. Nakonec lze batohy Beckmann individuálně přizpůsobit zádům dítěte díky zadní tyči a popruhů pro kontrolu zatížení, díky nimž se pohodlně nosí.

Pro zajištění nejlepší kvality nabízí Beckmann také čtyřletou záruku na výrobky. S cílem zajistit ergonomické zásady a podpořit tak dobrodružný život školáků spolupracuje Beckmann také s profesionály. Doposud byl Beckmann doporučen Nadací německého dětského revmatismu a Kanadskou asociací chiropraktiků.
------

Batohy Beckmann