22. 12. 2023

Přejeme všem krásné Vánoce a šťastný Nový rok

Přejeme Vám pohodové prožití Vánoc v kruhu nejbližších a v novém roce pevné zdraví a úspěšný rok 2024. Tým Zdravého batohu 

11. 08. 2021

Rozdíl mezi složkou BECKMANN a obyčejnou složkou z papírnictví

Viděli jste už tyto krásné BECKMANN složky? Postarají se a ochrání školní sešity, ale i vaše dokumenty a papíry před poškozením. Vhodné pro děti i dospěláky z odolného a kvalitního materiálu.

30. 07. 2023

Laboratorní testování školních batohů BECKMANN pro prvňáčky

Testování školních batohů BECKMANN pomocí nejnovějších technologií, patří mezi ty hlavní ukazatele ergonomie, zdraví a komfortu nošení. Naše školní batohy byly testovány v NORCE Research (norceresearch.no) pomocí tlakových senzorů a robotického ramene. </span><span>Chtěli jsme zjistit, jak batohy přenášejí váhu batohu na ramena, záda a boky a jaký účinek mají různé ergonomické funkce batohu. Norský výrobce BECKMANN se tímto moderním testováním řadí mezi světovou špičku. Podívejte se na výsledky níže.

30. 12. 2021

Jak čistit, udržovat a prát batoh?

Správným a šetrným ošetřením, čištěním batohu i praním batohu prodlužujete jeho životnost.
30. 12. 2021

Jak vyměnit baterii ve světýlku/blikačce

29. 06. 2020

Jak vybrat a nastavit školní batoh Beckmann?

Zvažujete nad výběrem ze školních Beckmann batohů pro Vašeho školáka do 1.-3. třídy a nevíte, který vybrat? Pomůžeme Vám s výběrem i nastavením batohu. 

 

11. 10. 2017

Jak udržovat láhev

Zde najdete video jak udržovat naši láhev. Víčko je nutné jednou za čas demontovat a vyčistit zavírací mechanismus. Vyhnete se tak protékání uzávěru, které může nastat pokud je zanesen.

18. 05. 2016

Jaký batoh vybrat?

Rodiče by měli při výběru školního batohu myslet na zdraví dítěte. Špatný výběr batohu by později mohl způsobit vykřivení páteře a bolesti zad. Správný školní batoh může zabránit těmto pozdějším problémům. 

18. 05. 2016

Co chystat dětem na svačinu?

Na čase zamyslet se také nad tím, co školákům dáme ke svačině… Svačina by měla být nedílnou součástí školní aktovky každého školáka. I když jsou v mnoha školách k dispozici automaty, nabídla jídel v nich je obecně nevyhovující. A i kdyby se v automatu vyskytly i tzv. zdravé potraviny, položme si otázku: „Skutečně by si naše dítě koupilo to, co bychom mu dali my?“ 

18. 05. 2016

Jak si nastavit batoh BECKMANN?

Hlavním, důležitým bodem nošení batohu, je správné nastavení batohu na zádech. Podívejte se jak správně nastavit batoh BECKMANN, aby zátěž batohu na záda byla co nejmenší. Správné nastavení může odlehčit zátěž až o 50% váhy batohu.

18. 05. 2016

Napsali o nás

Vyšel nám článek na stránkách rodina.cz

06. 09. 2017

Kvalitu batohů BECKMANN oceňují i známé osobnosti

Jsme moc rádi, že si náš Fullset Green REX vybrala pro svého syna Maxe Simona Krainová s manželem Karlem Vágnerem.

Všechny články >