Doprava

GLS

Cena doručení na adresu činí 109 Kč.
Cena doručení na pobočku GLS ParcelShop činí 99 Kč.
Dobírka je zpoplatněna částkou 65 Kč.
 

Doručení balíku na adresu:
Řidič Vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s Vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí Vám přibližný čas doručení, výši dobírky a  případně další náležitosti. Zásilku Vám standardně doručíme v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem dané společnosti). V případě nezastižení Vám řidič zanechá oznámení a balík se pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den nebo po domluvě Vám může doručit balík na pobočku GLS ParcelShop v blízkosti vaší adresy. 

Doručení balíku na výdejní místo:
Výdejní místa nabízejí zákazníkům možnost osobního vyzvednutí zásilky na vybraných místech. Na pobočku GLS ParcelShop je dopravena do druhého dne. O tom, že je pro Vás zásilka připravena k odběru, Vás GLS informuje SMS zprávou a e-mailem.

Převzetí a reklamace:
Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody. Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání. Skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

Sledování balíků:
https://gls-group.com/CZ/cs/sledovani-zasilek

Zásilkovna

Cena doručení na adresu činí 130 Kč.
Cena doručení na pobočku Zásilkovny činí 99 Kč.
Dobírka je zpoplatněna částkou 65 Kč.


Doručení balíku na adresu:
Řidič Vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s Vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí Vám přibližný čas doručení, výši dobírky a případně další náležitosti. V případě nezastižení Vám řidič zanechá oznámení a balík se pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den nebo po domluvě Vám může doručit balík na pobočku Zásilkovny v blízkosti vaší adresy. 

Doručení balíku na výdejní místo:
Výdejní místa nabízejí zákazníkům možnost osobního vyzvednutí zásilky na vybraných místech. Na pobočku Zásilkovny je dopravena do druhého dne, v případě Slovenska do dvou pracovních dnů. Balík je zde uložen po dobu 7 dní. O tom, že je pro Vás zásilka připravena k odběru, Vás Zásilkovna informuje SMS zprávou a e-mailem. Balíček je vydán na základě sdělení hesla, které obdržíte v SMS zprávě.

Převzetí a reklamace:
Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit.

Sledování balíků: 
https://tracking.packeta.com/cs_CZ/tracking/search?det=%C4%8D%C3%ADslo+z%C3%A1silky
Způsoby platby

Platba předem na účet:
Platbu proveďte do 5 dnů od vytvoření objednávky. Platební údaje vám zašleme na e-mail po dokončení objednávky.

Platba online kartou: 
Visa, ApplePay, GooglePay, Česká spořitelna, KB, Raiffeisen Bank, UniCredit Bank, mBank, Fio, Bitcoin

Dobírkou: 
Hotově nebo kartou u kurýra nebo na výdejním místě. Dobírka je zpoplatněná částkou 65 Kč.