GLS

Přepravní služba GLS. Doručení probíhá přímo na Vámi zvolenou adresu. Řidič Vás bude kontaktovat před doručením zásilky na uvedený telefon. 

  • Cena poštovného při nákupu zboží do 2 700 Kč činí 120,-Kč
  • Doprava při nákupu zboží nad 2 700 Kč a platbou bankovním převodem nebo online kartou je ZDARMA 
  • Dobírka je zpoplatněna částkou 55 Kč
     

Doručení balíku:

Řidič Vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s Vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí Vám přibližný čas doručení, výši dobírky a  případně další náležitosti. Zásilku Vám standardně doručíme v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě nezastižení Vám řidič zanechá oznámení a balík se pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den. V určitých lokalitách ČR nabízí PPL i večerní doručení v rozmezí 17–21 hodin (seznam lokalit naleznete zde). Zásilka Vám bude doručena následující pracovní den po jejím odeslání. Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla (11 číslic).

Převzetí a reklamace:

Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody. Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání. Skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

Zásilkovna

  • Cena poštovného při nákupu zboží do 2 700 Kč činí 59,-Kč
  • Doprava při nákupu zboží nad 2 700 Kč a platbou bankovním převodem nebo online kartou je ZDARMA 

 Dobírka je  zpoplatněna částkou 55 Kč Úložní místa nabízejí zákazníkům možnost osobního vyzvednutí zásilky na vybraných místech. Na pobočku Zásilkovny je dopravena do druhého dne, v případě Slovenska do dvou pracovních dnů. Balík je zde uložen po dobu 7 dní, případně lze úložní dobu na žádost prodloužit. O tom, že je pro Vás zásilka připravena k odběru, Vás Ulozenka.cz informuje SMS zprávou a e-mailem. Balíček je vydán na základě sdělení hesla, které obdržíte v SMS zprávě.

Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout DEXON OFFICE PARK Hasičská 52, Ostrava - Hrabůvka 700 30, ONKEL family - ZDRAVÝ BATOH

NELZE platit platební kartou, pouze v hotovosti.

EET - informační povinnost

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.