Doprava zdarma

Doprava 99,- nebo ZDARMA od 3500,-

Blesková expedice zásilky

Blesková expedice zásilky

Údržba produktů

Jak se starat o batohy a další produkty BECKMANN, aby byly i po letech jako nové?

Péče o batohy

Pokud se na povrchu vytvoří pouze malá skvrna, stačí ji vyčistit hadříkem nebo houbou a mýdlovou vodou, případně můžete použít prostředek na jemné tkaniny.  Nepoužívejte agresivní čističe, které by mohly narušit vlákna nebo design batohu.

Po vyčištění je důležité místo propláchnout vodou a nechat batoh okapat. Nepoužívejte sušičku! Povrch je upraven proti špíně a otěru, nevhodným zacházením byste tuto ochranu poškodili.

Před ručním praním sundejte z batohu placky, vyjměte pláštěnku z horní/dolní části a hliníkovou lištu vyztužující záda. Pokud potřebujete vyčistit celý povrch, nezapomeňte u kolekce pro 1.-3. třídu odmontovat světýlko. Uděláte to odšroubováním malého šroubku zespod světýlka a otočením celého mechanismu. Celý postup najdete ve videu na našem blogu.

Doporučujeme zvolit RUČNÍ praní při maximální teplotě vody 30 °C. Poté batoh nechte samovolně uschnout, nesušte ho na slunci.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Neperte batoh v pračce ani v sušičce!

Při čištění povrchu nepoužívejte chemické ani bělící prostředky!

Nepoužívejte žehličku, která by mohla zničit obrázky a doplňky na batohu.

Péče o lahve a svačinové boxy

Abyste jim zajistili co nejdelší životnost, nevkládejte tyto předměty do myčky. Nepoužívejte také agresivní nápoje, které by mohly láhev obarvit.

Doporučujeme umývat v ruce houbičkou, nedrhnout povrch silou a nepoužívat velmi agresivní prostředky, které by mohly narušit strukturu designu.

Lahve ani boxy nedávejte do mikrovlnné trouby a nenechávejte v mrazáku. Nápoje by neměly mít teplotu vyšší než 80 °C.

Péče o penál

Znečištěný penál neperte v pračce ani nenamáčejte ve vodě. Povrch je nutné ošetřit jemným přípravkem a vlhkým, nikoli mokrým hadříkem. Nepoužívejte chemické čističe ani bělidla. Při kontaktu s větším množstvím vody dojde k nevratnému poškození, na něž se nevztahuje záruka!

 

 

 

 

 

Žádná položka

Ověřeno spokojenými zákazníky

Všechny batohy BECKMANN ctí

1

Ergonomie zad

Díky dokonalému ergonomickému zádovému systému s hliníkovou výztuhou batohy skvěle sedí a pohodlně se nosí.

2

Rozložení zátěže

Design a funkce batohu zajistí udržet obsah co nejblíže k zádům, proto jsou batohy stabilní a odlehčují zádům.

3

Svoboda pohybu

Díky mnoha možnostem nastavení, malé hmotnosti a designu batohy dávají dětem více svobody a pohodlí při nošení.

Beckmann

DĚTI HO MILUJÍ, RODIČE MU DŮVĚŘUJÍ

Olav Beckmann začal vyrábět batohy ve svém obývacím pokoji před 75 lety. Kvalita a komfort při nošení ale zůstaly prioritou po celou dobu. Dnes se batohy BECKMANN prodávají ve 25 zemích po celém světě.

Zjistit více o BECKMANN

Batohy BECKMANN si oblíbily i známé osobnosti

Lejla Abassová

Ester Janečková

Aktovky a batohy Beckamm jsem bohužel objevila až v době, kdy moje dcera Sára chodila do první třídy. Tehdy jsem měla jasno - jakmile doslouží aktovka, příští volbou bude jedině beckman Dcera se dočkala až teď, v páté třídě. No a jak jsme tak spolu vybíraly batoh pro ni, zamilovala jsem se do Beckmannu i já. Takže jsem neodolala a krásný cihlový jsem vybrala i pro sebe.

Iveta Lutovská Vitová

Iveta Lutovská Vitová

Hodnocení nám napsala také Česká Miss 2009, moderátorka Televizních novin TV Nova a především hrdá máma Iveta a její krásná dcerka Anetka

Lejla Abassová

Lejla Abassová

Lejle se náš školní batoh BECKMANN i celý set velmi líbil. Tak dlouhý mail jsme ještě nedostali. Děkujeme

Lucie Hadašová

Lucie Hadašová

S aktovkou jsme velmi spokojení. Má kvalitní zpracování, je lehká, má mnoho doplňků. Vzduchový polštář v zádech aktovky zajistí pohodlí pro dětská záda. Dcera miluje jednorožce a barvy duhy, takže výběr byl jasný. Je prostě skvělá!