Jaký batoh vybrat?

18. 05. 2016

Vybíráme batoh pro prvňáčka, který bude nosit zátěž na zádech skoro každý den. A to je opravdu pro dítě a záda /páteř/ velká změna. Batohy BECKMANN mají hliníkovou, ergonomicky tvarovanou zádovou část, perfektně polstrovanou a odvětranou zádová část batohu, speciální přitahovací systém obsahu batohu, široké, měkké, polstrované ramenní popruhy a váha batohu 890 gramů, eliminuje pozdější problémy se zády vašeho prcka. 

Tyto batohy mají výborné ergonomické vlastnosti a jsou vybaveny mnohými bezpečnostními prvky /vysokoodrazové prvky na všech stranách, originální "blikací" diodové světýlko/,Děti, které jdou do 4. třídy jsou vyspělejší a chtějí "drsnější", "supr" a "hustý" batoh. Určitě nový, konstrukčně větší, s neopotřebovanýma ramenníma popruhama /boty si také nekupujeme "zvětšovací" na 3 roky a více .../.

Školní batohy BECKMANN pro 4. třídu a výše, mají také vyřešenou ergonomii, jako batohy do 1.- 3. třídy, mají také prostor pro tablet, mobil, notebook apod. Originální design těchto batohů určitě zaujme.

Také originální obrázky jsou navrženy předními grafiky jen pro batohy BECKMANN /nejsou postavami "světových" pohádek, které se objevují na jiných batozích/. BECKMANN také nekopíruje design, konstrukční detaily ani jiné prvky jiných výrobců.

Batohy BECKMANN jsou vyvíjeny a testovány ve spolupráci s fyzioterapeuty a chiropraktiky. Pokud jde o kvalitu a pohodlí, nedělá firma BECKMANN žádné kompromisy.