Jaký batoh vybrat? >>

18. 05. 2016

Batohy Beckmann mají hliníkovou, ergonomicky tvarovanou zádovou část, perfektně polstrovanou a odvětranou zádová část batohu, speciální přitahovací systém obsahu batohu, široké popruhy a váha batohu 890 gramů je to nejdůležitějš pro zdravá záda vašeho dítěte.

Tyto batohy mají výborné ergonomické vlastnosti a jsou vybaveny mnohými bezpečnostními prvky /vysokoodrazové prvky na všech stranách/, perfektně odvětraná záda, váha batohu /890 g/, anatomicky tvarovaná hliníková zádová část batohu, originální utahovací systém obsahu batohu, popruhy batohu, chrání záda vašeho dítěte před přetěžováním a deformacím páteře. Batoh je také ideální i na hory a výlety. 

Děti, které jdou do 4. třídy jsou vyspělejší a chtějí "drsnější", "supr" a "hustý" batoh. Určitě nový, konstrukčně větší, s neopotřebovanýma ramenníma popruhama /boty si také nekupujeme "zvětšovací" na 3 roky a více .../ Školní batohy Beckmann pro 4. třídu a výše, mají také vyřešenou ergonomii, jako batohy do 1.-3. třída. Batohy Beckmann jsou vyvíjeny a testovány ve spolupráci s fyzioterapeuty a chiropraktiky. Pokud jde o kvalitu a pohodlí, nedělá firma Beckmann žádné kompromisy