POŠTOVNÉ
od 89 Kč

nebo ZDARMA
od 3 000 Kč

Blesková expedice zásilky

Kód produktu: Pr00374

BECKMANN

Urban je populární stylový decentní batoh s detaily z pravé kůže. Batoh má nastavitelný hrudní popruh a hliníkovou tvarovanou výstuhu, která zajišťuje stabilitu a pevnost batohu. Elegance je opravdu znát a díky vyztuženým zádům máte pocit, jakoby jste si něco zapomněli doma - vlastní zkušenost. A to není všechno. Více >>

Objem

30 l

Hmotnost

1 kg

Věk

4. - 6. třída,

studentské

Rozměry

48x30x22

Balíme ekologicky. Plasty v našem balíku nenajdete :)

Batoh má samostatnou polstrovanou kapsu pro notebook, takže se nemusíte bát, že by jste mu při pokládání na zem nějak ublížili. Hlavní kapsa má dvě přihrádky na dokumenty a je dostatečně prostorná. Třetí kapsa s dvěmi síťovanými přihrádkami(jedna na zip) je hluboká na celou výšku batohu. Všechny zmíněné kapsy mají kvalitní dvojitý zip. Pod koženým logem je poslední zapínací kapsa na drobnosti. Po stranách batohu najdeme dvě kapsy na láhev nebo třeba deštník.

Pláštěnka je umístěna v kapse ve spodní části batohu. Má má fosforově žlutou barvu a reflexní pruhy, které zajistí, že vás nikdo nepřehlédne. Stačí vytáhnout a přetáhnout jí přes batoh.

Nesmíme opomenout bytelné kožené poutko. Záda batohu jsou dostatečně polstrovaná a vyrobena z materiálu odvětrávající pot, a zároveň je příjemný i na holá záda. Kožené doplňky dodávají batohu styl, ale zároveň eleganci.

  • vyztužená konstrukce zad
  • prostorné kapsy
  • kožené doplňky
  • integrovaná pláštěnka
  • plně nastavitelný hrudní popruh
  • polstrované popruhy

Parametry

Objem
30 l
Pohlaví
pro kluky, pro holky
Hmotnost
1 kg
Kolekce
2019
Věk
4. - 6. třída, studentské
Rozměry
48x30x22
Barva
Červená
Objem
30 l
Pohlaví
pro kluky, pro holky
Hmotnost
1 kg
Kolekce
2019
Věk
4. - 6. třída, studentské
Rozměry
48x30x22
Barva
Červená

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty

Ověřeno spokojenými zákazníky

Beckmann

DĚTI HO MILUJÍ, RODIČE MU DŮVĚŘUJÍ

Olav Beckmann začal vyrábět batohy ve svém obývacím pokoji před 75 lety. Kvalita a komfort při nošení ale zůstaly prioritou po celou dobu. Dnes se batohy BECKMANN prodávají ve 25 zemích po celém světě.

Zjistit více o BECKMANN