% AKCE - 15% Doprava zdarma Udržitelný materiál 2v1

BECKMANN

Záruka 4 roky Ergonomie nejvyšší třídy Obracecí kapsa Zvětšení objemu FLX

Školní batoh Active AIR FLX Science BECKMANN 2023 nejen pro malé vědce, chemiky a koumáky, ale pro všechny zvídavé děti, které rády všemu přijdou na kloub. S inovativní technologií Airflow pro maximální pohodlí, zvětšovacím systémem FLX, unikátní obracecí kapsou a prémiovým provedením je tento batoh ideální volbou pro všechny školáky, kteří si chtějí užívat nejpokročilejší ergonomii ověřenou roboty a styl na každém kroku. Více >>

Hmotnost

1000 g

Vhodné pro výšku

116-140 cm

Pohlaví

pro kluky,

pro holky

Hloubka

22cm

Šířka

26cm


3 477 Kč s DPH, 4 090 Kč  Ušetříte 613 Kč Skladem

Doprava zdarma

Doprava ZDARMA od 2000 Kč

Blesková expedice zásilky

Blesková expedice zásilky

Ověřeno spokojenými zákazníky

Beckmann

DĚTI HO MILUJÍ, RODIČE MU DŮVĚŘUJÍ

Olav Beckmann začal vyrábět batohy ve svém obývacím pokoji před 75 lety. Kvalita a komfort při nošení ale zůstaly prioritou po celou dobu. Dnes se batohy BECKMANN prodávají ve 25 zemích po celém světě.

Zjistit více o BECKMANN

Batohy BECKMANN si oblíbily i známé osobnosti

Lejla Abassová

Ester Janečková

Aktovky a batohy Beckamm jsem bohužel objevila až v době, kdy moje dcera Sára chodila do první třídy. Tehdy jsem měla jasno - jakmile doslouží aktovka, příští volbou bude jedině beckman Dcera se dočkala až teď, v páté třídě. No a jak jsme tak spolu vybíraly batoh pro ni, zamilovala jsem se do Beckmannu i já. Takže jsem neodolala a krásný cihlový jsem vybrala i pro sebe.

Iveta Lutovská Vitová

Iveta Lutovská Vitová

Hodnocení nám napsala také Česká Miss 2009, moderátorka Televizních novin TV Nova a především hrdá máma Iveta a její krásná dcerka Anetka

Lejla Abassová

Lejla Abassová

Lejle se náš školní batoh BECKMANN i celý set velmi líbil. Tak dlouhý mail jsme ještě nedostali. Děkujeme

Lucie Hadašová

Lucie Hadašová

S aktovkou jsme velmi spokojení. Má kvalitní zpracování, je lehká, má mnoho doplňků. Vzduchový polštář v zádech aktovky zajistí pohodlí pro dětská záda. Dcera miluje jednorožce a barvy duhy, takže výběr byl jasný. Je prostě skvělá!