Novinka

BECKMANN

Krásný a lehký předškolní outdoor batoh Dinosaur BECKMANN. Má skvělé ergonomické řešení se zpevněnými zády, polstrovanými ramenními popruhy a hrudním a bederním pásem. Díky tomu odlehčuje zátěž na dětská záda a spolehlivě drží na svém místě, ať už zdoláváte hory nebo vyrazíte do města. Samozřejmostí jsou reflexní bezpečnostní prvky, aby byl malý předškoláček za všech okolností dobře vidět, ale i další vychytávky. Více >>

Hmotnost

500 g

Vhodné pro výšku

98 - 122 cm

Pohlaví

pro kluky

Barva

Zelená

Věk

do školky


1 690 Kč s DPH Skladem

Doprava zdarma

Doprava ZDARMA od 2000 Kč

Blesková expedice zásilky

Blesková expedice zásilky

Alternativní produkty

Ověřeno spokojenými zákazníky

Beckmann

DĚTI HO MILUJÍ, RODIČE MU DŮVĚŘUJÍ

Olav Beckmann začal vyrábět batohy ve svém obývacím pokoji před 75 lety. Kvalita a komfort při nošení ale zůstaly prioritou po celou dobu. Dnes se batohy BECKMANN prodávají ve 25 zemích po celém světě.

Zjistit více o BECKMANN

Batohy BECKMANN si oblíbily i známé osobnosti

Lejla Abassová

Ester Janečková

Aktovky a batohy Beckamm jsem bohužel objevila až v době, kdy moje dcera Sára chodila do první třídy. Tehdy jsem měla jasno - jakmile doslouží aktovka, příští volbou bude jedině beckman Dcera se dočkala až teď, v páté třídě. No a jak jsme tak spolu vybíraly batoh pro ni, zamilovala jsem se do Beckmannu i já. Takže jsem neodolala a krásný cihlový jsem vybrala i pro sebe.

Iveta Lutovská Vitová

Iveta Lutovská Vitová

Hodnocení nám napsala také Česká Miss 2009, moderátorka Televizních novin TV Nova a především hrdá máma Iveta a její krásná dcerka Anetka

Lejla Abassová

Lejla Abassová

Lejle se náš školní batoh BECKMANN i celý set velmi líbil. Tak dlouhý mail jsme ještě nedostali. Děkujeme

Lucie Hadašová

Lucie Hadašová

S aktovkou jsme velmi spokojení. Má kvalitní zpracování, je lehká, má mnoho doplňků. Vzduchový polštář v zádech aktovky zajistí pohodlí pro dětská záda. Dcera miluje jednorožce a barvy duhy, takže výběr byl jasný. Je prostě skvělá!