POŠTOVNÉ
od 59 Kč

Odesíláme do 24 hodin

- 7% Vyprodáno Vyprodáno - již nebude

Beckmann

Beckmann - vítěz testu Zdraví a ergonomie IGR 2019.
Tento A1set nabízí kvalitní školní batoh s jednopodlažním vybaveným pouzdrem. Detaily najdete i u jednotlivých produktů.
Více >>

Pohlaví

pro holky

Kolekce

2019

Věk

1. - 3. třída

Balíme ekologicky. Plasty v našem balíku nenajdete :)

BATOH BECKMANN


MATERIÁLY

Tohle je můj nový školní batoh Beckmann a je vyrobený z vysoce otěru i vodě odolných materiálů. Vysoká gramáž zajištuje pevnost a odolnost při každodenním i nešetrném používání. Hm, asi proto ho mám i po dvou letech pořád krásný a pevný.

ZDRAVÍ

Taťka říkal že, tyhle školní batohy Beckmann jsou vyvíjeny a testovány ve spolupráci s fyzioterapeuty a chiropraktiky. Tomu sice moc nerozumím, ale podle něj je to hodně důležité. Pro mě je super to, že je lehký (890 g). I přesto, že batohy uspěly jako vítěz testu Dagbladet test of schoolbags, byly otestované i na Lékařské fakultě - Ústav rehabilitace v Ostravě. Jejich test potvrdil kvalitu a výbornou ergonomii. Krása. Táta bude mít radost.


BEZPEČNOST

Mamka se o mě nemusí tolik bát, mám totiž na batohu blikací diodové světýlko(nemusím ho dobíjet - baterie vydrží několik let) a spoustu vysoce reflexních prvků ze všech stran. Ty mě chrání v mlze i šeru, když jdu v zimě z kroužku je už celkem tma.


Z VENKU

Školní batoh Beckmann má celkově 4 hlavní kapsy. Na stranách 2 svislé kapsy kde si dávám láhev (až 0,6l) nebo přezůvky. Mám i supr svačinový box, který se mi hodí k batohu a ten si dávám zase do vnitřní kapsy. Největší prostor zakrývá víko batohu, díky kterému mi nezmoknou učebnice. Zavírám ho raz, dva kvalitními sponami. Už několikrát mě po cestě ze školy potkal strašný slejvák. Rychle jsem vytáhla z víka batohu pláštěnku a přetáhla ji přes batoh. Pohoda. Ostatní děcka s moknoucími batohy jen koukaly a já vysmátá, prostě Beckmann že :)

S pláštěnkou mě nikdo nepřehlédne, má takovou tu svítivou barvu a reflexní pásky. Navíc když jsem si nechala zapnutou blikačku, blikal mi celý batoh. Ach jo, zase jsem hvězda :D

Boží jsou taky ty originální placky na suchý zip, prý už je dávají na batohy 12 let. Mám jich celkem 5, měním si je jak se mi líbí. Jednu jsem si i vyměnila s mojí nej kámoškou co má taky školní batoh od Beckmannu. Teď už nás nic nerozdělí a budem vždycky spolu <3.  Ty ostatní mám na batohu a zbytek v závěsném v pouzdře. Někdy si ho vemu jako stylovou peněženku. Máma říká, že dokud kluci ze třídy nebudou vydělávat, tak ji budu potřebovat.

POPRUHY A ZÁDA

Batoh Beckman se nosí skvěle. Popruhy jsou měkké a v létě krásně větrají. Když mi táta batoh nastavoval, přitáhl mi batoh přímo na záda těma vrchníma utahovákáma. Hned se mi nesl o dost lépe. Když utíkám do školy dost mi pomáhá ten široký polstrovaný bederní a hrudní pás, ten si můžu i nastavit výškově. Batoh mi na zádech nelítá jako krabice a můžu s ním dělat cokoliv. Se zády si Beckmann vyhrál. Jsou měkké a perfektně odvětrané - v létě nemívám vůbec mokré záda. To asi díky té siťce za kterou je mezera a vzduch tam může proudit. 

Když mi mamka chtěla batoh vyprat, vytáhla z ní takovou hliníkovou lištu. Koukala jsem k čemu tam je. Táta zjistil, že jí vymyslel pan Beckmann už před 10ti lety a zajištuje pevnost a zdravé nošení batohu. Navíc mi prý celá konstrukce výrazně odlehčuje zátěž na záda. Super, to jsem ani nevěděla.

ZEVNITŘ

Do školního batohu se mi vleze všechno, co takový prvňáček jako já potřebuje. 22 litrů je dost místa a jednokomorový prostor je ideální, najdu tam vše hned a nemusím hledat v milionech kapes. Navíc ta kapsa je zevnitř prostě krásná. Designová podšívka s proužkama má styl. Na velké sešity mám příhrádku přímo u zad, aby mě to netáhlo dozadu. Další přihrádka je na tablet, ten sice v první třídě ještě nemám, ale snad v té další… Milý ježíšku… :p Všechny věci v té hlavní kapse si vždycky přitáhnu k zádům originálním utahovacím systémem, aby mě to nepřevažovalo dozadu. Zdá se mi, že díky tohle systému mám batoh o dost lehčí než ostatní.

TIP

Na tenhle batoh jde připnout menší batoh. Je velký tak akorát a na různé výlety, chození ven a do kroužků je ideální. 

Navíc má bederní i hrudní pás takže s ním můžu normálně blbnout. Když jdu na tančení přímo ze školy tak si ho připnu na můj školní batoh a to je super. Lepší než chodit s igelitkou.

PENÁL

Tohle je moje pouzdro, líbí se mi moc. Má kvalitní zip, takže mi dlouho vydrží. Je jednopodlažní a rozevírají se mu křídla, takže se tam toho vleze fakt hodně. Mám v něm vše co do první třídy potřebuju, teda kromě pera. To prý vyberem až potom.

Pastelky jsou bombovní, mají krásné barvy a dobře kreslí a tužky taky. *video detail na kreslení pastelkama*

Potom tak je strouhátko, guma, pravítko a rozvrh hodin, ale jsem si stejně nakreslila svůj :)


Kvalita, design, ergonomie, bezpečnost i zdraví - to je BECKMANN.

Pohlaví
pro holky
Kolekce
2019
Věk
1. - 3. třída

Kontaktujte nás!

Příslušenství
Alternativní produkty

Batohy BECKMANN si oblíbily i české celebrity

Simona Krainová

Topmodelka Simona Krainová s Karlem Vágnerem si také vybrali fullset BECKMANN

Tomáš Verner

Českého Mistra Evropy v krasobruslení batohy BECKMANN také zaujaly

Lejla Abassová

Lejle se náš školní batoh BECKMANN i celý set velmi líbil. Tak dlouhý mail jsme ještě nedostali. Děkujeme

Hodnocení našich batohů na Facebooku

4,9

Hana M.

“Máme školní batoh rok a super, pořád krásný vzhled. Po praktické stránce skvělý. Doporučuji všem. Nyní jsem objednala i pro mladšího synka.“

Alena N.

“Úžasný batoh do školy, synovi se moc líbí. Všem doporučuji, kvalitní zpracování a je opravdu lehký.“

Přečtěte si všechna hodnocení zákazníků na Facebooku

Přejít na náš Facebook