Doprava již od 49 Kč

Doprava ZDARMA od 2700 Kč

30 dní na vrácení zboží

Osobní odběr v Ostravě

- 14% Doprava zdarma

Beckmann

Tento výhodný 4set se špičkovým batohem, kvalitním rozevíracím, jednopodlažním, vybaveným pouzdrem, vysoce kvalitním svačinovým boxem a super lahví je opravdu dobrá volba. K tomu dárek - vak/pytlík. Detaily najdete u jednotlivých produktů. Kvalita bez kompromisu - to je Beckmann. Více >>

Pohlaví

pro holky

Kolekce

2018

Věk

1. - 3. třída


Skladem Za 2 pracovní dny u vás

3 860 Kč s DPH, Původní cena 4 510 Kč , Běžná cena 4 510 Kč , Ušetříte 650 Kč s DPH (14%)

ks

Školní batoh - Školní batoh Berry je SVĚTOVOU NOVINKU a svým norským designem vyniká mezi všemi batohy. Berry, vybaven peněženkou, je opravdu jiný než všechny batohy. Obrázek pejska se dá podle nálady obrátit naruby a pak máte batoh bez obrázku. Na zádech prňáčka sedí jako ulitý a díky měkkému, propracovanému, ergonomicky tvarovanému zádovému systému s hliníkovou lištou, originálního utahovacího systému obsahu batohu, změnšuje zátěž na záda dítěte. Svojí váhou patří mezi nejlehčí batohy na trhu.

Penál - Vybavené jednopodlažní, dvoukřídlové, rozevírací pouzdro vysoké kvality. Všechny výrobky jsou zcela BPA-free. Rosti Mepal nepoužívá polykarbonát i žádné jiné škodlivé látky. 

Špičková láhev - ladí s batohem, penálem i boxem. Fajn do kroužku, na výlet apod. Originální "vystřelovací" pítko je možné ovládat jednou rukou. Jednoduché i pro nejmenší. Všechny výrobky jsou zcela BPA-free. Rosti Mepal nepoužívá polykarbonát i žádné jiné škodlivé látky. Zavedl a rozšířil testovaní všech produktů, než se dostanou na trh. Všechny výrobky jsou certifikovány nezávislými zkušebními laboratořemi a v souladu s direktivami EU.

Svačinový box - Špičkový svačinový box Rosti Mepal, který sladíte s láhví, pouzdrem i batohem. Super i na výlety apod. Všechny výrobky jsou zcela BPA-free. Rosti Mepal nepoužívá polykarbonát i žádné jiné škodlivé látky. Zavedl a rozšířil testovaní všech produktů, než se dostanou na trh. Všechny výrobky jsou certifikovány nezávislými zkušebními laboratořemi a v souladu s direktivami EU.

Pohlaví
pro holky
Kolekce
2018
Věk
1. - 3. třída

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty