Doprava již od 49 Kč

Doprava ZDARMA od 2700 Kč

Bezpečná platba kartou

Osobní odběr v Ostravě Po-Ne

- 10% + DÁREK

Beckmann

Tento výhodný 4set se špičkovým batohem, kvalitním rozevíracím, jednopodlažním, vybaveným pouzdrem, vysoce kvalitním svačinovým boxem a super lahví je opravdu dobrá volba. K tomu dárek - vak/pytlík. Detaily najdete u jednotlivých produktů. Kvalita bez kompromisu - to je Beckmann. Více >>

Určení

pro holky

Věk

1. - 3. třída

Kolekce

2018


Skladem Za 2 pracovní dny u vás
doprava zdarma

4 040 Kč s DPH, Běžná cena 4 510 Kč , Ušetříte 470 Kč s DPH (10%)

ks

Školní batoh - Školní batoh Berry je SVĚTOVOU NOVINKU a svým norským designem vyniká mezi všemi batohy. Berry, vybaven peněženkou, je opravdu jiný než všechny batohy. Obrázek pejska se dá podle nálady obrátit naruby a pak máte batoh bez obrázku. Na zádech prňáčka sedí jako ulitý a díky měkkému, propracovanému, ergonomicky tvarovanému zádovému systému s hliníkovou lištou, originálního utahovacího systému obsahu batohu, změnšuje zátěž na záda dítěte. Svojí váhou patří mezi nejlehčí batohy na trhu.

Penál - Vybavené jednopodlažní, dvoukřídlové, rozevírací pouzdro vysoké kvality. Všechny výrobky jsou zcela BPA-free. Rosti Mepal nepoužívá polykarbonát i žádné jiné škodlivé látky. 

Špičková láhev - ladí s batohem, penálem i boxem. Fajn do kroužku, na výlet apod. Originální "vystřelovací" pítko je možné ovládat jednou rukou. Jednoduché i pro nejmenší. Všechny výrobky jsou zcela BPA-free. Rosti Mepal nepoužívá polykarbonát i žádné jiné škodlivé látky. Zavedl a rozšířil testovaní všech produktů, než se dostanou na trh. Všechny výrobky jsou certifikovány nezávislými zkušebními laboratořemi a v souladu s direktivami EU.

Svačinový box - Špičkový svačinový box Rosti Mepal, který sladíte s láhví, pouzdrem i batohem. Super i na výlety apod. Všechny výrobky jsou zcela BPA-free. Rosti Mepal nepoužívá polykarbonát i žádné jiné škodlivé látky. Zavedl a rozšířil testovaní všech produktů, než se dostanou na trh. Všechny výrobky jsou certifikovány nezávislými zkušebními laboratořemi a v souladu s direktivami EU.

Určení
pro holky
Věk
1. - 3. třída
Kolekce
2018

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty